Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nyitott házasság témáját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyitott házasság témáját hogy hoznátok fel?

Figyelt kérdés

Érdemes felhozni? Vagy kerteljek, kedveskedjek előtte?

Volt, aki felhozta a támát es szakítás/válás lett belőle, anélkül, hogy történt volna bármi bárkivel?


2020. szept. 30. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Milyen szánalmas már ez a kérdés?

Ha ezt akarod, akkor vállald fel magad. Azt jó ha tudod (biztos sejted), hogy aki nem kifejezetten nyitott házasság párti, az kivág mint a macskát szarni.

Őszintén, tulajdonképp te engedélyt kérsz a megcsalásra. Ez a legtöbb embernek nem fér bele. Ezek után hogy maradjon veled együtt?

2020. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Én akkor hoztam fel, amikor már mindegy volt nekünk, max. a válást akartam vele elodázni a gyerek miatt, de így se ment bele. Amúgy én vagyok a nő.
2020. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Sokkszor a válásoknál a szex hiányát hozzák fel, és sajnos van akivel ezt meg sem lehet beszélni. Én is így jártam. Nálunk is előjött a nyitott kapcsolat témája, mivel ott voltak a gyerekek, de ebbe az exem ebbe nem ment bele, így mivel képbe jött más, ezért befejeztük. Sors iróniája, hogy vagy 1,5 évig még együtt laktunk, és lényegében nyitott kapcsolatban, mert neki is lett valaki, meg nekem is. Igazából teljesen jól elvoltunk így is, nyugodtabb volt a légkör, gyerekekre meg mindig vigyázott valaki, sőt volt, hogy mi vittük magunkkal őket, mert barátnőm elfogadta őket, és a gyerekek is viszont kedvelték.
2020. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Fuj de gusztustalan vagy

Vállj el ha nem tetszik valami

2020. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
A helyedben nem ezzel nyitnék, hanem a szexről beszélgetnék, hogy miket láttál, vagy h hármasban kipróbálnád , vagy tapogatóznék h izgatná e ha kimenőt kaphatna stb. Nem egyből a hidegzuhany :)
2020. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Egy kapcsolat két emberről szól.. Milyen hármas stb??

Nem félre kell dugni hanem helyre hozni.. Ha nem megy akkor meg külön menni

2020. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Megérett a házasság a válásra látom...
2020. okt. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Finito
2020. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Barnabas333 ***** válasza:
82%
Én felhoztam amikor már nagy volt az elhidegülés, de megkaptam csak, hogy beteg vagyok. Egyébként meg ez lenne a megoldás az emberiség nagy párkapcsolati gondjaira. De látod idióta az emberiség önző. Magához láncol valakit mint egy tárgyat, ha ráun, akkor meg vagy eldobja vagy megcsalja. De az emberek többsége szerint ez a normális élet... szánalmas...
2020. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az 5 válaszolóval értek egyet.Tapogatózni kell.Kérdező azóta látom tavalyi már a kerdés de hogy sikerült felhoznod a témát? Nő vagy v.férfi? Belement a másik fél végül?
2021. febr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!