Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Második feleségek, ti elhiszit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második feleségek, ti elhiszitek, ha az ex feleség azt mondja nektek, a volt férje eddig sose foglalkozott a gyerekkel és most meg úgy csinál, mintha mindig is jó apa lett volna?

Figyelt kérdés
mit gondoltok erről, ha azt látjátok, hogy az apa programozik a gyerekkel meg játszik velük? Hogy az ex hazudik vagy a párotok csak megjátssza magát hogy előttetek jó benyomást keltsen? Vagy hogy a párotok már megváltozott és hirtelen idegbeteg apából, akit még a gyereke puszta léte is idegesített, még a játszótérre se vitte le soha, megváltozott?

2020. aug. 24. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Én azt gondolnám, hogy a kettő között van az igazság. Amikor pici volt a gyerek, az apa nem igazán foglalkozott vele. Majd elváltak, lelkiismeret furdalása lett, a gyerek is nőtt, könnyebb már játszani vele, tehát több időt tölt vele, mint előzőleg tette.

Megjegyzem, ha kéthetente két napot van láthatás, nem olyan nehéz játszani vele, a többi nap feltöltődhet az apuka.

2020. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ex nem a játékot meg a programozást érti ez alatt. Az csak a buli része a dolognak. Ha azt hiszed ennyi a gyereknevelés, akkor gondolom sajátod nincs még.
2020. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Miért kellene erről az ex feleségnek győzködni az újat? Mindenki azt hiszi el, amit a saját szemével lát. Az, hogy minek köszönhető, változás, vagy mindig ilyen volt azzal a férfit kellene szembesíteni.
2020. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
vannak pasik, akik megjátsszák magukat és a végén valahogy az új nőre kezdenek hárulni a feladatok. ismertek ilyen esetet?
2020. aug. 24. 14:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szinte mindenki ismer ilyen esetet. Apuka hazaviszi az új kapcsolatához a gyereket, először játszik vele, majd amikor már a gyerek kellően megismerte a választottját, otthagyja, hogy bajlódjon vele ő. Többnyire arra fogják a pasik, hogy nekik dolgozni kell, nincs idejük.
2020. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy a kapcsolatuk alatt is pont ennyit foglalkozott vele. 2 hét alatt pár órát. Mivel akkor az az együtt töltött időnek csak nagyon kis töredéke volt, a feleség ezt jogosan nullának nevezi.
2020. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem, ugyanis már ismerkedés közben leszűröm, hogyan áll a gyerekhez.

Azért ha valaki tudja, hogy tegnap miből miért milyen jegyet kapott, és teljesen képben van a gyerek mindennapjaival, akkor biztos foglalkozik vele.

2020. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nőnek hiszek.
2020. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát én tutira inkább a páromnak hinnék akiben elvileg bízom, mint az exének, aki simán lehet, hogy csak szét akar választani minket. Nem tudom, nekem olyan hihetetlen, hogy egy ex (vagy bármilyen rosszakaró) belekontárkodjon a kapcsolatomba és én inkább neki higgyek, mint a páromnak. Persze nyilván megbeszélném a párommal, de ennyi.
2020. aug. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!