Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez jelenthet valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Ha nem ide tartozik akkor bocsánat...

A férjemmel 3 éve vagyunk együtt és 1 éve házasok. Mióta együtt vagyunk kétszer mentem el szex közbe, mással soha nem tudtam.

Lehet hülye kérdés de ez igaz szerelem jele is lehet vagy csak jól csinálta?



2020. júl. 21. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Az nagyon kévés!
2020. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak kétszer, akkor véletlen. Gyere vissza, ha mindig elmész. Akkor már mondjuk te is tudni fogod a választ... Addig meg jó találgatást.
2020. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Szégyellős vagy? Nem hiszem, hogy ez igaz lenne. Egy férfi észre veszi ha neked orgazmusod van, még ha csendesebb vagy akkor is...csak az ostobák nem..
2020. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
3 év alatt 2x?? Az baj. N
2020. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3 év alatt összesen 2x élveztél el? Ezt olvasni is rossz.

Nagyon sokan nem tudnak hüvelyi úton elélvezni, de ha a csiklóddal is foglalkozik a párod, akkor el nem tudom képzelni, hogy hogy nem lesz orgazmusod.

2020. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Huha, hat ha ezt tudnam rolad es en lennek a parod akkor ejjel nappal azon dolgoznek hogy elmenj. Addig nyalnalak amig az allkapcsom leszakad, vagy orakig menne a tantrikus szex, vagy barmi...
2020. júl. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez azt jelenti, hogy frigid vagy. N
2020. júl. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy hüvelyi orgazmusod nincs, az egy dolog. Nekem sem volt még soha. De csikló által mindig sikerül. Beszéld meg vele hogy legalább az sikerüljön. Amúgy elég bamba ha még nem vette észre.
2020. júl. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok frigid az máshol kezdödik.

Bocsánat azt elfelejtettem oda irni hogy szex közben 2x mentem el, viszont orálisan töbször csak sajnos azt a férjem nem igazán szereti.

2020. júl. 22. 09:29
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
És keze nincs?
2020. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!