Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mást is frusztrál ha a párjáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is frusztrál ha a párjával eltérőek a TV nézési (időtartam) szokásai?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, én nem igénylem, hogy állandóan szóljon a TV. Férjem viszont igen. Ha hétvégén mindketten itthon vagyunk, engem egy idő után frusztrál. Ritkán fordul elő, van úgy dolgozom, barátnőmmel találkozok. Ha beszélünk is - legyen az komolyabb téma - félig oda figyel, félig rám.Szinte kiabálunk olyankor. Nem régen a lányom készült valahová, öltözködött, segítettem neki - persze a TV kiabált. Lekapcsoltam. Senki nem nézte. Kérdezte miért? Úgy nem lehet beszélgetni ha szól? Szóval én nem igénylem az állandó TV vagy egyéb média zajt.Olyan jó közben úgy csendben

lenni, tenni-venni. Akár fizikai tevékenységről akár szellemi, mondjuk csendben a gyakorit böngészni, olvasgatni, számolni. Ellensége nem vagyok a TV-nek szoktam nézni. Zenét is hallgatok közben háttér zajként is. Állandóan viszont nem! Mondjuk felébredünk reggel 09-kor és éjfélig folyamatosan vagy nézve a TV vagy háttér zajként. Nekem ez iszonyatosan sok. Ilyenkor már az is frusztrál ha átjövök a másik szobába gépezni de háttérzajként folyamatosan hallom. Nagyon különc vagyok szerintetek?



#Nonstop TV-zés
2020. máj. 23. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem nézünk TV-t, így nincs ebből probléma.
2020. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Parasztgyerek ***** válasza:
87%
Nem vagy különc, annó engem is idegesített egy idő után. Most egyedül vagyok, nem is megy a tv, ha konkrétan nem nézem.
2020. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Megértem hogy idegesít. Túlzás.
2020. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem akar téged hallani.
2020. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk is ez van, bár talán már kicsit javult. Az én férjem se érti, miért baj, hogy folyton szól a tv. Jelenleg mindketten itthon dolgozunk, és simán megy egész nap. Van, hogy van ideje napközben nézni, de ha például valami fontos megbeszélése van, akkor sem kikapcsolja, hanem minimálisra veszi a hangot (legutóbb fél méterről már nem lehetett hallani, szóval tényleg halk). Engem is bosszant, úgyhogy megértelek, de hát ez már csak ilyen. Ja mikor a számítógépen játszik (ahol beszél a játék és figyelni kell, mit mond), olyankor is szól a tv és még én vagyok a fura, ha lekapcsolom...
2020. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Ez engem kiborítana. Nem normális.
2020. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Engem a TV, rádió mund zavar kb. 10 perc után. Nem hiszem, hogy annyira különc lennél ezzel. Sajnos sokan 0-24 járatják valamelyiket.
2020. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs TV- nk 8 éve. Mindkettőnknek van sajàt laptopja, azokon nézünk sorozatokat online, néha filmeket. Mindenki azt néz amit akar, akkor amikor akar:). Ennyi.
2020. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!