Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kihunyhat így a tűz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihunyhat így a tűz egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Akik vártatok házasságig a szexualitással, de együtt aludtatok előtte megbántátok? Nem hunyt ki a tűz?

2020. máj. 18. 22:38
1 2
 11/15 Savlekotő ***** válasza:

Hanem azt ha együtt alszanak, de nem csinálnak semmit, az milyen hatással van a későbbiekre.

Hogyan hat,szarul. Értelmetlen, Lakótárssal nem szexelek de nem hivom párkapcsolatnak sem..

2020. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hogyan kerülnek éjszakára egymás mellé az ágyba? A Biblia szerint ezt szabad házasság előtt?
2020. máj. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Biblia?!! Hagyd már! Egy elavult… mit is írok?? Nem hogy elavult, hanem egy fikciós alapokra épült könyv. Kitaláció az egész. Az egyház egy nagy pénzbeszedő kamu szervezet, ami a fél világot megvezeti. Nagyon durva! Be kellene az egészet tiltani. Ja, hogy nem hiszel nekem, mert "isten" létezik? Aha! Mutasd már meg hol van! Ja, hogy nincs teste, csak az emberekben "létezik"? Aha! Úgy tudom, hogy ami létezik, az valóban létezik is, ergo, van "léte". Ha komolyan LÉTezne, akkor nem lenne rossz a Földön (gonoszság, háborúk, nyomor etc.). Ha komolyan létezne, gondolod, hogy el tudna látni ennyi embert, meg az emberek kérést, amit hozzá intéznek? Nem tudom hány, de mondjuk az emberiség fele, kb. 3-4 milliárd ember vallásos. Ennyi ember imáját egy "ember", vagy emberszabású isten nem igazán tudná megoldani. Vagy talán heti 8 napot dolgozik, napi 30 órát? :D Mi van a hosszú hétvégékkel, és mennyit keres nettó? :)))
2020. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Savlekotő ***** válasza:

Előző sajnos agyhalottakra észérvekkel nem hatsz. Én is betiltanám,főleg a gyerekek vallással való tönkretételét,vallásos nevelés címszó alatt. Hasonló agyhalottaktól jövök,örülünk a testvéreimmel hogy élve elszabadultunk annak idején a fél cédulás szektás szüleinktől,vissza se néztünk többé..

70F

2020. máj. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Légyszíves, kértem már hamarabb is hogy ne változtassátok ezt a szekciót vallási vitává, mert szó sem volt vallásról, nem csak olyan indokai lehetnek a házasságig várásna minthogy elkárhozol meg hasonló dolgok..más perspektíva is van.

Már eltért az eredeti vonaltól/témától ez az egész.

2020. máj. 21. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!