Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kihunyhat így a tűz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihunyhat így a tűz egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Akik vártatok házasságig a szexualitással, de együtt aludtatok előtte megbántátok? Nem hunyt ki a tűz?

2020. máj. 18. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Semmilyen tüzet nem fog adni ha vártok. De legalább nagyon nagy lesz rá az esély, hogy egyáltalán nem fog közöttetek működni a szex. Semmi értelme addog házasodni amíg ilyen szempontból nem ismered meg a párod.
2020. máj. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Mi a különbség a házasság előtt, vagy utáni szexxel? De nehogy ilyen fassággal gyere, hogy isten, meg ilyenek!!! :)
2020. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem a várással kapcsolatos nézet megkérdőjelezésére vagyok kíváncsi, hanem azoknak a válaszára akik vártak, de együtt aludtak előtte. Magát a nézetet egy másik kérdésnél kibeszélhetitek, ahol ténylegesen ezt kérdezte a kérdés író, de itt most nem ez volt.
2020. máj. 18. 22:57
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem vélemény hanem bizonyított pszichológiai és szexuálpszochológiai tény.
2020. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én értem, csak ennek nem volt köze a konkrét kérdéshez, azt pedig sehol nem említettem hogy az fog tüzet adni.
2020. máj. 18. 23:08
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Ki a franc házasodik úgy, hogy együtt se aludtak még? Együtt élés nélkül házasodni? Uram isten nem a középkorban vagyunk. Hogy lehet egy teljesen ismeretlenhez hozzámenni??? Ez akkora felelőtlenség, fogalmad nincsen, hogy milyen a párod valójában. Együtt élés nélkül nem házasodunk!!!
2020. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Savlekotő ***** válasza:
74%
Aki évekig szex nélkül együtt alszik késztetés nélkül az defektes vagy kiéli máshol,ébresztő,normális férfi nő nem csak aludni akar éveken át,ma meg nem divat a babaszobából házasodni annak jó vége nincs. Na ezért irtóztam a vallásos nőktől világ életemben,meg eleve a vallásosoktól.
2020. máj. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ma már nagyítóval kell keresni az olyan párokat, akik vártak a szexszel a házasságig. Nem hiszem, hogy itt az oldalon találsz ilyet. Talán vallási csoportokban érdeklődj, ott nagyobb az esély rá.
2020. máj. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Azt mondod: ha házasság előtt nincs szex, kihűlhet-e a kapcsolat.


Hogyan lehetne az ok - okozat viszonyból kiemelni csak az egyiket?!


Ha nincs szex, akkor mit csináltok, mikor együtt alszotok?

Ha együtt alszotok és nincs szex, akkor milyen lobogásról beszélsz, amit kihűlhetne?


Ez egy fiktív, életszerűtlen blöff.

2020. máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Pont hogy nem azt mondtam, hogy ilyenkor a szex nélkül kihunyhat a tűz, hanem azt ha együtt alszanak, de nem csinálnak semmit, az milyen hatással van a későbbiekre.

Kíváncsiság volt, a vallásosok elleni vélemény meg elég fölösleges, mert itt nem is volt szó vallásról ezért nem szükséges belekeverni, az meg nem látszik hogy miért kérdeztem, mit gondolok vagy ki vagyok, mert nem is ez a lényeg.

2020. máj. 19. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!