Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Komolyan ezt csak én reagalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ezt csak én reagalom túl?

Figyelt kérdés
A férjem az este belepisilt a kádba,amikor számon kértem meg O volt kiakadva,hogy ebben nincs semmi rossz . ....kérdeztem miért nem a wcbe pisil,de szerinte frocskol mindenfele , akkor mondtam ,H talán raulhetne és nem a kádba kéne pisilni.En idióta vagyok mert férfi nem ül rá......bőven jó a kádba pisilni és letusolni,és tulreagalom ezeket. .

2020. máj. 17. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Fujjj...hát ezen én is kiakadnék, nagyon undorító.
2020. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Fujjj. Ezen en is kiakadnek. Es ha mar nem ul a wc-re bar en ezt se ertem, takaritsa fel maga utan ha frocskol. Gondolom ahhoz mar nincs kedve ezert vegzi a kadba.
2020. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Miért is kell ezen kiakadni? Nagyon sokan pisilnek a kádba vagy tusolóba tisztálkodás közben. Egyébként ajánlják is, mert így lehet spórolni a vízzel.
2020. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Te is a kádban voltál kérdező? Am ismerek olyat, aki meg a gyerek amit szart simán elverette a kádban. (csaj volt)
2020. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tusolas közben volt hanem bent és valamiért mentem be és akkor láttam meg .De idióta vagyok mert ebben semmi nincs .
2020. máj. 17. 22:47
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Jó nagy proli a férjed.
2020. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Undorító. Otthon üljön rá a wcre... Látszik még nem takarított soha wct. 32f
2020. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Zuhanyzás közben szerintem teljesen normális dolog, az ha csak úgy odaáll az üres kádhoz az azért tényleg elég fura ha már ott a wc
2020. máj. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Korábban már volt ugyanilyen kérdés. Rúgd t*n, amikor mondod neki ezt a problémát.
2020. máj. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez undorító, nem te vagy az idióta
2020. máj. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!