Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem batyja es annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem batyja es annak a csaladja nem kepes elfogadni mar hosszu evek ota, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pofakat vagnak ram, levegonek neznek, kibeszelnek, leneznek es ezt turnom kell, mert anyosom szerint a csalad szent es az iveke tokeletes is es csak en latok mindent rosszul. Ez sajnos egyaltalan nem igy van, barcsak igy lenne. A ferjem testverenek a felesége egy igazi kigyo, aki feltekeny, irigy es nem birja elviselni ha masnak jobb elete van vagy szebb nala. A parom batyjat pedig semmi sem erdekli, csak maga es szerinte mindenki mas hulye. Megjegyzést tesznek a csaladomra, iskolamra,mintha ok kulonbek lennenek. Van egy lanyuk aki par evvel fiatalabb tolem es velem akar versengeni feszt, tul akar minden csaladi kajan oltozni, de hozza teszem hogy szep lany, tehát biztos nem azert mert irigy ram, szebb mint en. De már annyira utalom ezt a tarsasagot.
2020. ápr. 15. 18:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg ezt neki?
2020. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mar mondtam es még rosszabbul jottem ki belole. Igazabol azota ennyire bunkok velem hatvanyozottan, amiota kerülöm a tarsasagukat.
2020. ápr. 16. 13:56
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tanulod meg őket leszarni? Nem kell velük szóbaállni, nem kell velük foglalkozni, ha szúrós szemmel nézegetnek a szomszédból, akkor elfordítod a fejed és mész tovébb a dolgodra.. Sose fogom megérteni, egyesek miért vergődnek ilyen undok emberek miatt..
2020. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy a férjed miért nem melletted áll ki. Az én feleségemet sem szívlelte anyám. Jó messzire küldtem el, hogy gondolja át a dolgait ha esetleg a jövőben majd látni kívánja a születendő unokáit. Meghátrált. Látta hogy tűzön vízen keresztül megyek a feleségemért. Ha kell rajta is!!!! Szóval itt a férjednek kellene a sarkára állnia. Döntse el mit is akar. Ha Téged akkor álljon ki érted akár az egész családjával szemben. 40/F.
2020. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 bár ilyen véleményen lenne az össze férfi! :)
2020. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!