Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem batyja es annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem batyja es annak a csaladja nem kepes elfogadni mar hosszu evek ota, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pofakat vagnak ram, levegonek neznek, kibeszelnek, leneznek es ezt turnom kell, mert anyosom szerint a csalad szent es az iveke tokeletes is es csak en latok mindent rosszul. Ez sajnos egyaltalan nem igy van, barcsak igy lenne. A ferjem testverenek a felesége egy igazi kigyo, aki feltekeny, irigy es nem birja elviselni ha masnak jobb elete van vagy szebb nala. A parom batyjat pedig semmi sem erdekli, csak maga es szerinte mindenki mas hulye. Megjegyzést tesznek a csaladomra, iskolamra,mintha ok kulonbek lennenek. Van egy lanyuk aki par evvel fiatalabb tolem es velem akar versengeni feszt, tul akar minden csaladi kajan oltozni, de hozza teszem hogy szep lany, tehát biztos nem azert mert irigy ram, szebb mint en. De már annyira utalom ezt a tarsasagot.
2020. ápr. 15. 18:44
1 2
 1/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
57%
Ferjed mit reagal erre...mert gondolom beszeltetek errol
2020. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha a férjem mellettem állna és nem várná tőlem, hogy látogassam a családját vagy hogy szóbaálljak velük, akkor tennék az egészre magasról, nem foglalkoztatna az egész társaság.
2020. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
,, Van egy lanyuk aki par evvel fiatalabb tolem es velem akar versengeni feszt, tul akar minden csaladi kajan oltozni" ---> Minek mész oda? Nem kötelező. Nem fogtak fegyvert a fejedhez, hogy oda kell menni :)
2020. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekem rengeteget segített a családdal való viszonyban, hogy úgy 100 km-rel odébb költöztünk tőlük.
2020. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
sajnos mi nem tehetjük meg, hogy elkoltozzunk innen, raadasul anyosom es a ferjem tesojaek szomszedaink is.
2020. ápr. 15. 19:21
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem tehetitek meg? :)
2020. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Helyi vallalkozasunk van.
2020. ápr. 15. 19:40
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Ne tartsd a kapcsolatot balf@@@@szokkal. Ennyi. Le kell szarni magasról és nem menni a közelükbe sem. No problem. Sose értettem az ilyen embereket mint te. Sírsz, hogy rosszul bànnak veled de azért hàzhoz mész érte. Ahol nem làtnak szívesen, oda nem megyek én magam sem és kész, nem kötelező szeretni egymàst.
2020. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben vagyok/voltam. A párommal és a családjával egy házban éltünk, aztán én annyira besokalltam, hogy fogtam magamat és elmentem onnan. Jelenleg a szüleimnél élek, 5 hónapos terhes vagyok, a párom jön hozzám, itt alszik nálunk, aztán nyáron költözünk külön házba. Hetente 1-2x látogatom a családját, így tökéletes a kapcsolatom a családjával és az én kapcsolatom is fényévekkel jobb lett a párommal, pont olyan jó, mint ezek előtt, mert rengetek veszekedésünk volt a családja miatt. Nálunk az a probléma, hogy a páromnak van egy öccse, annak van egy felesége, akik szintén ott laknak és az anyósom jobban szereti azt a mennyét, mint engem és állandóan hozzá hasonlított, hogy ő mennyivel jobb.. az öccse felesége meg állandóan velem versengett, hogy az anyósnak megfeleljen és nehogy engem esetleg jobbnak lásson vagy bármi ilyesmi. Érdekes emberek vannak, de én is csak azt tudom tanácsolni, hogy ha más városba nem tudtok költözni, akkor egy jó pár utcával távolabb költözzetek el, mert addig nem fog változni semmi.
2020. ápr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
En nagyon költöznek, csak a ferjem ne. hajlando, mert higy szegeny anyja egyedül van így is es legalabb mi itt vagyunk neki. De nem veszi eszre, hogy nem az anyjaval van problemam fokent hanem a testvereekkel. Minden egyes nap latom a bunkó tekintetuket, raadasul meg a kértünk is egymas mellett van, siman atlatnak, ha kimegyek. Gyulolok itt elni.
2020. ápr. 16. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!