Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most ebből merre és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ebből merre és hogyan tovább?

Figyelt kérdés

16 év után úgy érzem véglegesen megromlott a házasságom.

Elfáradt,megrekedt,nincs szex,nem érzem azt,amit régen.

A gyerek miatt maradtam eddig,aki 6 éves múlt és bíztam benne,hogy lehet még jobb.

34 vagyok,de olyan szinten szétcsapott lelkileg,hogy értéktelen semminek érzem magam,aki soha senkinek se kell már többé.

Nem így és nem ezt terveztem.Hogy tud vmi ennyire megváltozni?

A szexuális problémák a férjem számára nem lényegesek,pedig nem volt ilyen.

Tényleg a gyerek miatt mindenről le kell mondani és bennrekedni valamiben ami elpusztít?


2020. ápr. 9. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Parterápia nem jöhet szóba? 10 éve vagyunk együtt a párommal és már többször is szakíthattunk volna, de mindig meg tudtuk beszélni. Tényleg a kommunikáció a kulcs. És tudod, a kommunikáció nem az, amit te mondasz, hanem amit a másik hall. (Érted!?) A gyerek miatt jó lenne, ha megpróbálnátok amit csak lehet, hogy megoldódjon a köztetek lévő kapcsolat. A gyereknek nagyon rossz lesz. Röviden és tömören: 7 éves voltam, mikor elváltak a szüleim és anyumat okoltam emiatt. Kamasz koromban hatalmas veszekedéseink voltak, sokáig nem akartam sajat családot, pont ezek miatt. Gyermekkoromban sokat foglalkoztatott az öngyilkosság gondolata.

Ha netán szétmentek mégis, legalább a gyerekre figyeljetek. Terápia, sok-sok beszélgetés az érzésekről.

2020. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
A gyerek erzekel mindent. Ez neki se lesz jo igy, ha ilyen a legkor es a hangulatod.
2020. ápr. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont az ellenkezőjét mondom, mint az 1-es. 33 éves voltam, mikor elváltunk, 7 év után, 4 éves gyerekkel. Nem volt csúnya válás, gyűlölködés, gyereken való huzavona. Mindketten új párra találtunk, és boldogok vagyunk. 10 éve vagyok együtt a második férjemmel, akivel jó a kapcsolatunk és boldogok vagyunk, és az exem is az új párjával. Náluk közös gyerek is van. Mindketten örülünk, hogy új életet kezdtünk, habár egyikünk sem bánja a múltat, sem a közös gyerekünket. Miért kéne leélni egy életet boldogtalanul? A lányom is olyan környezetben nő fel, ahol a "szülők" szeretik, tisztelik egymást. És az apjánál is ezt látja. Szereti mindkét "mostoháját", bár nagyon csúnya ez a szó.
2020. ápr. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
74%
Egyetértek az 1-essel is és a 3-assal is. Szerintem az 1-es arra akarta felhívni a figyelmet, hogy ha mind a ketten akarjátok, akkor csak rajtatok múlik és meg lehet oldani a dolgokat. Ugyanakkor, ha ez nem opció, és mindenki külön utakon akarja folytatni, akkor egy nagyon szép példa az, ahogy a 3-asnak is sikerült.
2020. ápr. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!