Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 2 hónap múlva lesz az esküvöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap múlva lesz az esküvöm és úgy érzem, hogy nem akarom. Volt már valaki így?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy nem vele akarok megöregedni. Nem tőle akarok gyereket... egyszer megbántott, elhagyott... és már nem úgy nézek rá mint anno. Vágyom a szeretetre amit ugy erzem ő nem ad meg.

Gáz lenne lefújni és szembesíteni ezzel mindenkit h tudom h csak azert van velem mert kell valaki hogy legyen.


30L


2020. márc. 7. 21:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Voltam. Hozzámentem, 120 fős esküvő, milliós költség, mert hát mégse hátrálhatok ki már ebből...

3 év múlva elváltunk. Sokkal nagyobb költség és stressz volt így, és rengeteg időm elment ezzel, amit értelmesen is eltölthettem volna.

Ha tudod, hogy nem ő kell neked, akkor fújd le még most.

2020. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
hogy döntöttél ?
2020. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a sok hozzászólást. Nagyon hajlok arra, hogy megbeszélem vele, hogy fújjuk le. Pedzegetni már pedzegettem neki,hogy én nem érzem ezt annyira biztosnak,de csak hallgatott. Mindig fogadkozik,de persze minden ideig óráig megy. Meg már úgy érzem, hogy nem szeretem annyira. Csak még egy bibi van, hogy van közös hitelünk. Azt még nem tudom,hogy fogom megoldani. Ekkora összeget nem tudnék átvállalni havi szinten.

2020. márc. 10. 06:51
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz utána egy ehhez hozzá értőhöz, hogy ő mit csinálna ilyenkor, közös hitelnél. Hogy tudnátok megegyezni, stb.
2020. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd van mert jókor jött az életedbe a korona vírus. Nem lehet esküdni míg fém áll a helyzet. 🤪
2020. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
71%

a koronavírus miatt KAPSZ EGY ÚJ ESELYT, mert nem lesz megtartva.

Latod még Isten is(persze ezt csak úgy irom.. de lehet..) kedvez neked.

Szerencses vagx

2020. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Végül mi lett?
2020. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!