Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudom magam azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom magam azon tultenni hogy a ferjem csaladja utál?

Figyelt kérdés
6 eve vagyunk hazasok a ferjemmel es a ferjem batyjqnqk a felesege es a lanyuk a kezdetektol fogva lenez es csunyan viselkedik velem. Pl a ferjemet mindig felkoszontik szuli es nevnapjan, mi is őket, de ok engem soha. Ha meglatnak vagnak egy fintort is ram es hozzam se szólnak. En nem jarok kb fel evre ez miatt a ferjem szüleihez csaladi kajakra mert elgem lett. Most nar a ferjem se jar, mert vele is kezdik ezt a stilust.Azt mondják mindenkinek hogy en miattam megy szét a csaladjuk, mert mi nem veszünk részt a csaladi kajakon es nem vagyunk rájuk kivancsiak. Mit tegyek?
2020. márc. 1. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tenned semmit. A férjed felfogja, hogy a családjával komoly gondok vannak, szépen építi is le a kapcsolatot velük. Ez szépen meg fogja oldani a problémát ha végleg minden kapcsolat megszakad velük. Ti már együtt alkottok egy családot, a férjed téged választott és be tudja ismerni, hogy a családja rossz hatással van rátok. Veletek semmi baj nincs, éljétek az életeteket ahogy szeretnétek, velük meg nem kell foglalkozni.
2020. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell velük foglalkozni. Akkor kellene, ha a férjed nem támogatna téged és nekik adna igazat, a panaszaidat meg "képzelgésnek, félreértésnek" titulálná. De ő neked ad igazat és melletted áll.

"Mindenki" véleményével meg ne foglalkozz. Az emberek imádnak rosszakat mondani a másikról. Most azt mondják, hogy szétrobbantottál egy családot. Ha továbbra is hagynád hogy megalázzanak, azt mondanák, hogy mekkora önbecsülés nélküli birka vagy.

Ha ti ketten boldogok vagytok a férjeddel, más nem számít.

2020. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilvan utalnak, mert megtudtak a Pistatol a dolgot, csak kimeletbol nem mondjak el a fiuknak!
2020. márc. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Félig tudok egyetérteni az előttem szólókkal. Igen, jogos, akik nem fogadnak el azok kegyeiért nem kell esedeznünk. DE:hasonló helyzetben vagyok mint a kérdező. Sőt, szerintem még rosszabban. A párom szülei és húga egyszerűen tudomást se vesz rólam. Nincs velem bajuk, "csak" nem tartozom a családhoz, ennyi.És ez így van tizenéve. Ugyan nem élünk együtt, de pár háznyira lakunk és naponta többször összefutunk, tehát tulajdonképpen együtt éljük az életünket. Ha családi esemény van - tizenéve!- természetes számukra,hogy én nem vagyok ott.És a párom ezt elfogadta így, most mit tegyen ellene alapon. Azért írtam,hogy ez még rosszabb helyzet talán mert ha bármi problémájuk lenne velem azt talán meg tudnám beszélni, így viszont nincs miről. Ha találkozunk a húgával üdvözöl, köszönt, sőt, még érdeklődik is irántam, a családom iránt.

Próbáltam tenni a helyzetért, vagy ellene?, nem is tudom. Nem sikerült, minden próbálkozásom kudarcba fulladt.

Igen, lehet mondani,hogy nem élünk együtt, mi bajom is ezzel a helyzettel?Tulajdonképpen az,hogy a páromnak Ők a családtagjai, tehát ha bármi történik ott a helye. Pl. betegség, családi esemény (esküvő,keresztelő, ünnepek stb.),amit kicsikarhatnék,hogy ne legyen ott, de tudom,hogy ez fájna Neki.


Kérdező, próbálj egy őszinte családi beszélgetést kezdeményezni. Ahol elmondod a sérelmedet és megkérdezed miért is így viszonyulnak Hozzád, esetleg ha van a miértre gyanúd is, mondd el. Ezt előtte beszéld meg a pároddal, és kérd,hogy álljon melléd ennek tisztázásban.

Ha ez eredménytelen lesz, nem tudsz mit tenni, de hátha elgondolkodik a család.

2020. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nem, nem tudlak megérteni, bárhogy szeretném. Tizen X éve együtt vagy egy férfival, aki "most mit tegyen ellene alapon" tűri, hogy az idióta családja semmibe veszi a párját. Képes elmenni a párja nélkül karácsonyozni, keresztelőkre, esküvőkre stb. Tudod itt nem az a probléma mint a kérdezőnél, hogy utál a párod családja. Hanem az, hogy a párod semmibe vesz téged, nem áll melletted, nem támogat és nem nyújt "védelmet" amikor erre szükséged lenne. Jaj, fájna neki ha elmarnád a szemét családjától... de szarja le, hogy neked mennyire fáj ez az egész.
2020. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. 5-ös,teljesen igazad van! Hidd el,örök dilemma ez számomra,de annyi minden szól Mellette,és ez az egy /bár ez hatalmas -/ ellene,hogy kitartok. Egyelőre...
2020. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni, se kapcsolatot tartani. Engem is utàl a férjem egyik lànytestvére, magasról leszarom. Ha ő ettől boldog, hogy soha fél percet nem beszélt velem ( köszönni se volt hajlandó soha), de utàl... Akkor hajrà. Még azt is megmondta a férjemnek, hogy nem tart sokàig ez a kapcsolat. Ehhez képest a csaj meg a férje màr szétmentek... Visszanyalt a fagyi.


Ha azt mondjàk miattad megy szét a csalàd akkor mondjàtok meg hogy nézzenek magukba. Senki nem szeret olyan emberek közé jàrni akik nem làtjàk szívesen. Ennyire egyszerű.

2020. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a család az család, családi kajáktól függetlenül. HA toljátok a durcit, akkor is az, ha ők tolják akkor is. Előbb-utóbb úgyis előkerül ez a téma komolyabban mint hogy miattatok megy szét a család, így lesz mód megbeszélni.
2020. márc. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!