Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a párod azzal zsarolna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod azzal zsarolna, hogy vagy lesz több szex, vagy félrelép, mit tennél?

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 11:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
58%

#10: Ha csak ennyire vagy képes, akkor ja. Ha viszont értelmes felnőtt vagy, aki felfogja, hogy a kapcsolaton néha dolgozni is kell, akkor esetleg beszélgess a pároddal és mondd el, hogy mi indít be.

Vicces, hogy a szex terén mennyien kiakadnak ilyen témában. Főleg úgy, hogy fordított esetben az ölelés hiánya, a csók hiánya és hasonlók miatt ők is hisztiznének.

2020. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
24%

11#


Ja .Fordított esetben a kérdésre a válasz:


Ilyen töketlen vagy?Igaza van,nem vagy férfi!Nem tudsz d.ni?Ilyen balf..vagy?Megérdemled...stb

2020. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
62%

#12: Ja, hát ez itt sokszor így szokott lenni. Ha a férfi panaszkodik, hogy nem kap elég szexet, akkor biztos az ő hibája és csak a farka vezeti. Ha egy nő, akkor is biztos a férfi hibája és nem a nemiszerve vezeti, hanem érthetően természetes, amit akar és jár neki.

Igen, a gyk-s kettős mérce nyugi, nekem is feltűnt... :D

2020. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
37%
Képen röhögném, aztán mehet, amerre lát.
2020. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
12%
Te mit akarsz tenni?
2020. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
26%
11-12-13. Megírták az igazat. Méregess. Ha szereted, akkor tégy a kapcsolatodért. Ha nem szereted, akkor fölösleges volt feltenned a kérdést. Okot úgy is találsz a szakításra.
2020. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
91%
Meglepôdnék, mert így is sok a szex, tehát nem szenved hiányt semmiben. De pápá lenne egybôl, nekem senki ne fenyegetôzzön megcsalással.
2020. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

Ezen most én is meglepődtem. Egy ideje azon a véleményen vagyok, hogy azok a jó házasságok ahol a férfinak nagyobb az igénye. Általában ilyenkor a férfi nem kockáztatja, hogy esetleg nem kap p.ncit vagy nem lesz családi béke. Pincsi kutya módjára pitizik az asszonynak, mindent a kedvére csinál, a pénzt lapátolja haza, tényleg a nő lábai elött hever. Az okos nő meg úgy manipulálja ahogy akarja.

Hát te jól kifogtad Kérdező! Én megmondanám neki, hogy ha úgy gondolja nyugodtam menyjen máshová.

2020. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy mi a helyzet a kapcsolattal. Ha nem szexelnék a férjemmel csak évente kétszer, akkor lehet, hogy elgondolkodnék azon, hogy ez tényleg nincs így rendben.

Ha napi kettőt akarna, akkor meg adnék neki munkát, hogy levezesse azt a sok felesleges energiát.

2020. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelezné, hogy kevés a szex, alapvetően igyekeznék több energiát a szexuális életünkre fordítani. DE ha fenyegetőzne itt nekem a megcsalással, azzal a lendülettel szakítanék vele.
2020. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!