Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire jellemző a 40- es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a 40- es korosztályra a tartós kapcsolat melletti szeretőtartás? Egy 40- es nő

Figyelt kérdés
2020. febr. 24. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira, mint a többi korosztálynál. Na jó, 60-70 év felett egyre kevesebb rá az igény.
2020. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég gyakori.
2020. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyire jellemző ezt sosem fogod kideríteni. Aki kapcsolat mellet tart szeretőt feltehetően titokban tartja.
2020. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik!

Név nélkül gondolom őszontébbek a válaszok!

2020. febr. 24. 10:41
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Semennyire.
2020. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

3. vagyok. Név nélkül: volt egy ilyen kapcsolatom.Ebből viszont nem tudsz általánosítani.

És kiindulva a gyk-s válaszolókból földbedöngölésből többet kap a félrelépő mint kérdésre adott válaszból.

2020. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon jellemző.

Több ilyet is tudok ahol,kb nyílt titok szinten megy a dolog ,kisebb településen nem marad titokban az ilyesmi.

A férfiaknak van szeretőjük,fiatalabb ,és nem a pénz miatt mert nem milliomos egyiksem. Mintha divat lenne komolyan 😀

2020. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nőknek is van elhiheted.En is szeretnem tudni. Nők ezt sose fogjak elmondani. Ferfiaktol jobban megtudod. Sok olyat hallok h benne van rossz hazassagban es mellette partnert2keres. Kilépni nem.akar h az gyerek kenyelem miatt.


Most gondoljunk mar abba vele h milyen lenne z ország ha nem lenne anyagi problema es mindenki vehetne maganak hazat,meg arcfiatalitasra kolthetne! Nem lenne ennyi megcsalas.

2020. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Gyakori hogy fiatal pasit tartunk szeretőnek.
2020. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt és a két legjobb barátnőmnek sem, és a sógornőmnek sem. Én még nem találkoztam olyan nővel, akiről ilyesmit lehetett tudni, de biztos akad ilyen is.
2020. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!