Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek a házasságig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a házasságig tartó ártatlanságról?

Figyelt kérdés

2020. febr. 2. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Már ezerszer kérdezted és akkor sem tetszett a válasz...
2020. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Az a véleményem, hogy ostobaság és felelőtlenség. Sok értelme van hozzámenni egy olyan emberhez és évekig vele lenni akivel lehet nem is működik a szex. Nem magától értetődő, hogy a szex jó lesz egy idő után és az sem, hogy működni fog. A szex az örömszerzésről szól miért kellene ettől megfosztani egymást?


Egyébként, ha netán mégis rossz akkor mi van? Marad a boldogtalanság és jön a válás?


Másrészt meg, ha jó és tökéletesen fog működni akkor eldobtatok az életetekből egy csomó időt még össze nem házasodtatok és nyugodtan szexelhettetek volna mivel ott voltatok egymásnak. Egyébként sem változtatna semmin, ha működik.

2020. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
36 éves vagyok és soha nem fogok házasodni, mrt élettársi kapcsolatban élek. Akkor most szűznek kéne lennem életem végéig? Ez hatalmas butaság!
2020. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit be akadt ma a lemez igaz?
2020. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Az a véleményem, hogy addig oké volt elvben is meg gyakorlatban is, amíg átlagosan 14-19 évesen házasodtak a fiatalok. Akiket ismerek, hogy szüzen házasodtak, ők is 20-21 évesen járultak oltár elé, olyan fél év járogatás után (vallásosak, egyből utána már jött is az első baba). Amennyiben ennél későbbi korban tervezi az ember a házasságot (manapság már inkább 30+ az átlagéletkor), úgy teljesen baromságnak és kifejezetten károsnak gondolom, testileg is és lelkileg is. Nem kell tinikortól kezdve kéthetente váltogatni a partnereket, lehet az embernek több tartós, intim kapcsolata élete folyamán, amik több évig tartanak, de nem is kell rögtön az első szembejövő "nagy szerelemmel" összeházasodni. Én borzasztónagyon szerelmes voltam 17 évesen, azt hittem ő lesz az első és az igazi örökkön-örökké, de aztán kiderült, hogy mégsem. Ha valaki nem vallásos (én nem vagyok az), akkor simán lehet, hogy sok évig várt valakire, akivel gyorsan összeházasodott, mert nem bírtak már magukkal, és aztán végül ugyanúgy csalódik és ugyanúgy hoppon marad, mint amikor csak simán járnak, cserébe mennyivel rosszabb már azt mondani 27 évesen, hogy válunk a férjemmel, viszem a két gyereket, mint 17 évesen azt mondani, hogy "ezek szerint mégsem ő volt az igazi".
2020. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Semmi értelme. Nem lesztek többek tőle, a kapcsolathoz sem ad semmit. Amikor kiderül, hogy nem passzoltok, akkor meg örök csalódottság.
2020. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Nadrágot sem veszek meg úgy hogy nem próbálom fel előtte, pedig azt csak 1-2 évig hordom.
2020. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noren1989 ***** válasza:
80%
Figyelj, ha viccet mesélsz, legalább egy rabbi legyen már benne....
2020. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy ennél nagyobb hülyeséget nem nagyon lehet elkövetni.
2020. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Az, hogy ez egy olyan korból származó szokás ahol 13-16 évesen házasították az embereket, a nők szüzessége pedig gyerekszülési frisségüket és nemi betegség-mentességüket jelentette és brutálisan kilóg a mai társadalmi berendezkedésből.


Férfiként pedig mindig jót nevetek azon amikor egyes nők romanticizálják és önként vállalják ezt, a nőket kőkeményen tárgyiasito szokást.

2020. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!