Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elveszhet a varázs ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszhet a varázs ha a nő túl sokszor kezdeményez az ágyban?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 12:01
1 2
 11/12 pompascaf válasza:

Csak ha nő már házas és sok a súlya...

Ez persze csak az idióta Norbi szerint van így.


Egyébként szerintem nem. Nekünk is jól esik néha a törődés.

2020. jan. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mindig is azt hittem, hogy ilyen nincs és mindig arra vágytam, egy olyan lányra, akinek nem kell kétszer mondani, hogy szexeljünk. Aztán amikor lett, akkor döbbentem rá, hogy basszus, nincs benne már izgalom, hogy semmit nem kell csinálnom, mert sosem én kezdeményezek.


Rájöttem, hogy azt szeretem a legjobban, ha többségében én kezdeményezek, de a lány is azért időnként érezteti velem - kezdeményezés formájában - hogy kíván engem.

2020. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!