Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ex férj és új férj hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex férj és új férj hogy képesek barátok lenni?

Figyelt kérdés
Ez annyira abszurd és bár nyilván ritkán de látni ilyenre példát. Hogy lehetséges ez?

2019. dec. 26. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyámnak volt egy első férje nagyon fiatalon 18-19 éves korában. Pár évig tartott csak, nagy szerelem aztán szétmentek. Később anyukám találkozott apukámmal, és ő lett az új férje. Eltelt vagy 15-20 év, mikor anyukám exférjének meghalt a nővére. Anyukám nagyon szerette, így elment a temetésére. Ott elbeszélgettek a volt férjével, anyukám találkozott az új feleségével, kislányukkal is. Ezekután kapcsolatban maradtak, voltak nálunk vendégségben is családostul ( mi 3-an vagyunk tesók), apukám is kedveli őket. Rég nincs itt már vonzalom, meg féltékenykedés meg sérelmek ennyi idó után. Azt nem mondanám, hogy legjobb bariságról van szó, de évente 2-3x szoktak jönni vendégségbe, vagy pl. segítenek egymásnak ha van miben. Én is bírom anyukám exét, pedig nekem aztán tényleg semmi közöm hozzá:) Szerintem itt arról van szó, hogy tényleg annyi idő telt el, és annyira meglett mindenkinek a saját élete, hogy már inkább régi ismerősökként kezelték egymást, mintsem vetélytársként vagy bármi ilyesmi. A szüleimnek most volt a 30 éves házassági évfordulójuk, és jól megvannak:)
2019. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha értelmes normális emberekről van szó, nem utálattal teli volt a válás és emberileg kedvelik egymást, jól kijönnek, miért ne?

Lehet hogy ritka de szerintem ez pozitíb dolog. Pláne ha pl kisgyerekek is vannak egy családban.

2019. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Estádio de Felchút ***** válasza:
10%
Mert lyuksógorok. Egy helyre járnak/jártak. Megvan a közös lyuk. Izé, közös pont. Érted.
2019. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!