Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki nagyon-nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki nagyon-nagyon-nagyon megbánta, hogy férjhez ment?

Figyelt kérdés
(Ha igen,) miért?
2019. dec. 7. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Én megbántam.

Előtte 3 évig voltunk együtt, abból 2-t együtt éltünk. Minden tökéletesnek tűnt.

Rendes, gondoskodó férfi aki szereti a gyerekeket,segített a házimunkában, programokat szervezett, amolyan igazi összeillő álompár voltunk.

Összeházasodtunk és szép lassan belekényelmesedett,amit sajnos észre se vettem addig amíg meg nem született a gyerekünk (akit ő akart).

Onnantól kezdve jöttek a gondok. Már nem segített otthon, flegma lett, velünk nem foglalkozik, minden fontosabb, mint mi, teljesen életképtelen itthon. A barátaink és a családunk sem ismer rá. A saját szülei szóltak már neki, hogy vegyen vissza az arcából.

Nagyon szégyellem magam, hogy 5 év alatt, ameddig csak kettesben voltunk, nem ismertem ki.

2019. dec. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Hú egyes, mintha én írtam volna, sajnálom :=
2019. dec. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én, de már kijavítottam a hibámat.Soha többé nem házasodom.

Miért?Mert egy hülye, naiv liba voltam.Hittem a mesékben.

2019. dec. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.Hogy miért bántam meg? Mert semmi értelme,pozitívuma nem volt,sőt....
2019. dec. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Én mondjuk pont nem bántam meg, de elgondolkoztam hogy mit lehet annyira megbánni? Elvalsz és megy tovább az élet.

Mármint ez minden hosszú távú kapcsolatban rizikó manapság, hogy tönkremegy, nem is kell házasság se hozza... de egyedül lenni sem jobb.

Ahol gyerek is született, ott azért bonyolult.

2019. dec. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Épp azért tettem föl a kérdést, mert pont úgy jártam, mint az első válaszoló, azzal a különbséggel, hogy mi már szétmentünk, viszont az én környezetemben senki nincs, aki a férjemet megpróbálta volna jobb belátásra bírni. Nálunk segített volna, ha van ilyen, de épp az ellenkezője történt. Az én családom, miközben látja a férjem hibáit, évek óta azt sugallja, hogy a házasságunk megromlása elsősorban az én hibám, az ő családja pedig meg van róla győződve, hogy a fiuk egy csodás férj, és nyilván jobbat érdemel nálam.

Valójában kíváncsi voltam, mennyire általános jelenség, hogy a férjek belekényelmesednek a házasságba, és magukra hagyják a nőt érzelmileg vagy egyéb más módon. De eszerint viszonylag jellemző...

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2019. dec. 8. 09:16
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Én is megbántam. 12 évig voltunk együtt, ebből 9 év házasság. Két héttel azután, hogy kiderült, hogy terhes vagyok a második gyerekkel (akit ő is akart), kitalálta, hogy el akar válni, én már nem vagyok elég szép és jó. Minden szempontból én vagyok az első nő az életében, és neki most nem élet az élet, ha nem dughatja meg a fél világot. Úgyhogy most egyedül vagyok félidős terhesen egy 16 hónapossal. Az a fura, hogy nem hiszem, hogy félreismertem, itthon mindenből kivette a részét, a gyerekezésből is, nagyon jó apa, és jó férj is volt. Senki nem gondolta volna róla, hogy otthagyja a terhes feleségét meg a gyerekét, teljesen kifordult magából. A vicc az, hogy azóta se keresett másik nőt magának, csak van és élvezi a kötöttségek nélküli életet.
2019. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Én nagyon-nagyon-nagyon megbántam, de az én esetem más, mint az itt leírtak. Nem voltam szerelmes, sőt, igazából nem is nagyon szerettem, akivel együtt voltam, viszont előtte soha nem volt senkim (20 éves voltam, amikor összejöttünk, előtte csak egy 2 hetes, igencsak megalázó kapcsolatszerűségem volt, nagyon bele voltam esve a fiúba, ő meg egyáltalán nem, és azt hitte, megdughat, és amikor kiderült, hogy azt azért még nem, akkor szakított). Azt akartam, hogy nekem is legyen "párom", én is olyan akartam lenni, mint mások, és egy szerepet játszottam, miközben boldogtalan voltam, de neki ez így megfelelt. Aztán megkérte a kezemet, és a fejemben belül egy kis hang azt sikította, hogy NEM, de kívül persze igent mondtam, mert menyasszony akartam lenni, és hogy végre mindenki nekem gratuláljon és helyeseljen. 3 év házasság után én mondtam ki, hogy váljunk el, mert egyszerűen a testem is kezdte felmondani a szolgálatot, képtelen voltam a helyzetet tovább elviselni. Nem vagyok rá büszke, hogy addig nem tettem. Ugyanakkor a volt férjemnek egész végig abszolút nem esett le, hogy boldogtalan vagyok, illetve egyáltalán nem érdekelte. Neki megfelelt, hogy mindenhol felvonulhat velem, mutogathatja, hogy van szép felesége, meg vettünk közösen lakást, és abban mekkora tévé van, hétvégén meg semmi beszélgetés, mert abszolút nem volt közös témánk, de szerinte azzal sem volt semmi gond... alig mentünk együtt bárhova programot csinálni, és amikor igen, akkor is alig vártam, hogy hazajöjjünk, mert mindenért én voltam a hibás, ha neki fájt a feje, azért is, minden rossz meg hülyeség meg fárasztó... erre áldoztam tíz teljes évet az életemből, erre ment el az ifjúságom. Gyereket szerencsére nem vállaltam ebbe a boldogtalanságba, végig védekeztem. Végül anyagilag taccsra tett, én meg hagytam, mert úgy éreztem, megérdemlem.

Most boldog vagyok, szeretek és szeretnek, és nem játszok szerepet többé. Házasságba már nem megyek bele.

2019. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna az elsőt. 5 éve vagyunk együtt. Most itt a gyerek is és egyszerűek kikészit. Semmit nem lehet megbeszélni vele, nem is figyel, ha beszélgetnék vele akkor el kezd flegmázni, mindentől el veszi a kedvem. Első karácsonyunk lenne, de semmi kedvem hozzá, bármit tervezek mindent le szól. Úgyhogy az ünnepek után haza megyünk a kicsivel (sajnos hamarabb nem megy), hátha el gondolkodik rajta, hogy is kell viselkedni a másikkal. De nagyon nem szeretnék ilyen életet élni. Legszivesebben el válnék még ma
2019. dec. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!