Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt vehetem úgy, hogy lebukott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vehetem úgy, hogy lebukott a feleségem?

Figyelt kérdés

Jött egy sms amiben ez állt: "Nyugi nem sejt semmit, majd megbeszéljük, szeretlek."

Rákérdeztem és azt mondta, hogy csak kíváncsi volt a reakciómra és nem lépett félre.


2019. dec. 6. 21:05
1 2 3 4
 31/32 Téékáá ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed elhanyagoltad őt akkor lehet figyelem felkeltése, de ha nem hanyagoltad el akkor nagy eséllyel van egy lukhaverod...
2019. dec. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak olyanok, akiket nem érdekel ha megcsalják őket. Te ilyen vagy. Ezt nem rosszból mondom, csak tényként. Ha tudod magadnak magyarázni, akkor minden rendben, nincs további teendő.
2019. dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!