Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt vehetem úgy, hogy lebukott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vehetem úgy, hogy lebukott a feleségem?

Figyelt kérdés

Jött egy sms amiben ez állt: "Nyugi nem sejt semmit, majd megbeszéljük, szeretlek."

Rákérdeztem és azt mondta, hogy csak kíváncsi volt a reakciómra és nem lépett félre.


2019. dec. 6. 21:05
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Szerintem félreküldte
2019. dec. 6. 22:01
 22/32 anonim ***** válasza:
38%

Ennyire hülye nem lehet. :)

Mèg a vègèn lehet, hogy tènyleg csak fel akarta magára hívni a figyelmed.

Az egy dolog, hogy fáradt vagy, ès korán alszol. De nem csak ez lehet a probkèma nálatok.

2019. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes...
2019. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most szerinted fèlreküldte, vagy szerinted tesztel?

Amúgy meg ha ennyire tojsz rá, akkor hagyd, had csinálja ami jól esik neki. Te úgy se akarsz foglalkozni vele, majd más megteszi.

2019. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Igen valóban nem akarok foglalkozni az eféle női hisztivel, mikor képes direktbe a telefonomra küldeni ezt a kamu sms- t!
2019. dec. 6. 22:32
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem a női hisztiről beszèlek, hanem hogy eleve nem foglalkozol vele. Ès nem a munka miatt. Az csak kifogás. Ès tudod, ami ma mèg hiszti, holnap már valóság. :) Ez tapasztalat.
2019. dec. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Ja ès ne vedd biztosra, hogy kamu. :)

Èn küldtem már így fèlre sms-t. Igaz nem házasság volt, de egy hasonlóan szrok a másikra, mert ülök a biztos lovon típusú párom volt, mint te is vagy. Aztán egyszercsak megismerkedtem valakivel, aki elkezdett èedekelni. Èn meg, hogy korrekt legyek meg akartam beszèlni a párommal, hogy mi is törtènik most velünk, de szerinted komolyan vett? Persze, hogy nem. Viccet csinált az egèszből, gondolom azt hihette, hogy fèltèkennyè akarom csak tenni, annyira biztos volt magában. De hát csúnyán tèvedett. Így, hogy igazából letojta az egèszet, arra ösztönzött, hogy csak találkozgassak a másikkal. Na aztán volt ugye a fèlrement sms is, akkor fogtam a fejem, hogy na lebukok. De nem. Pedig olyat írtam benne, amiből biztos lehet benne, hogy nem neki szántam. De semmi reakció. Mintha mi se törtènt volna. Furcsálltam is nagyon. Ő is azt hihette amit te is, hogy csak figyelemfelkeltès. Volt is döbbenet mikor kiderült, hogy mègsem. Nagyon ki volt bukva, a szakításunk (nem emiatt törtènt) után is ő volt az, aki mèg egy èvvel kèsőbb se volt túl rajta.

Szóval mindegy is, ilyen hozzáállással amit tanusítasz előbb vagy utóbb fel leszel szarvazva.

2019. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
68%
Teszteld vissza és kérd el tőle a telefonját azonnal.
2019. dec. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem kapd össze magad és kicsit törödj az asszonnyal is.
2019. dec. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
50%
Kérd el tőle a telefonját, és nézz bele. Egyből kiderül, hogy kamuzik-e. Ha kamu, de semmilyen szinten nem vagy hajlandó vele foglalkozni, megbuktál a teszten. És nemsokára nemcsak kamuk lesznek az ilyen sms-ek.
2019. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!