Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért lett ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen?

Figyelt kérdés
Akármi van ami a gyerekkel kapcsolatos én oldom meg.Amugy is én vagyok vele 7 bol 6 napot. Ha szülinapja volt én intéztem mindent a tortától az ajándékig.Most hogy mikulás jött szóltam a férjemnek pár napja valami apróságot vegyen már a gyereknek.(2 éves.)Most hiv morogva , hogy ő 1 órája járja a boltot és fáradt és mi szart vegyen?! Olyan mérges lettem , hogy mindent elintézek helyette es ha szolt volna hogy ez lesz már megint a morgolódás akkor még vettem volna én.!!!! És még én vagyok megint a hibás hogy mondjam már így láthatatlanba h mit vegyen.....ő aki ott van nem tudja...Most nem hiszem el h nem tud valami apróságot venni egy gyereknek.Hisztizik h én nem mondom....Mostanába mindennel ez van.Meg leptem őket karácsonyi fotóztassál oda is a végén ketten mentünk a kislánnyal mert neki sok a munkája ilyen hülyeség miatt nem tud eljönni.Pedig direkt estére tettem ....Nagyon mérges vagyok rá úgy érzem mint akinek teher lennénk.
2019. dec. 5. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem lett ilyen, mindig ilyen volt. Ezért kell rendesen megismerni a párod mielőtt gyereket vállalsz vele. Végig kell beszélni a motivációkat, sokszor már ez is elég ahhoz, hogy felismerd, hogy a gyerek témából minden kell neki csak éppen a gyerekről való gondoskodás nem. Nem hiszem, hogy a gyerek előtt egy talpraesett ember volt aki bármit elintézett 2 szó iránymutatás után. Senki nem lesz csak úgy egy életképtelen balfsz csak mert jött a gyerek.

Sokkal többet kellett volna erről beszélgetnetek, sokkal jobban ki kellett volna ismerned. Aki egy kiló kenyeret nem tud venni és a gyerek témával kapcsolatban is álomvilágban él, hogy az milyen kevés munka azzal nyilván nem kellene gyereket vállalni.

2019. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
10 évet éltünk előtte együtt.Most lett par hónapja ilyen.
2019. dec. 5. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Én is valahogy így képzelem, mint 1-es, még ki is mondod, hogy mindent intézel helyette! A gyerek miért lenne kivétel? Nyilván így szocializálódott, és a kapcsolatotokban sem tanulta meg, hogy a tanult sémáktól eltérjen.
2019. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10 évig voltatok együtt aztán lett a gyerek,és abba a 10 évben hogy viselkedett,milyen ember volt? Én is úgy gondolom,h biztos voltak jelei annak,h ő ilyen ember.Sokan elhitetik magukkal,hogy az a jó ami van és jó úgy párjuk is ahogy van.Pl vki 2-3éve együtt van a párjaval,ugy elvannak,lehetne jobb is de minek,örülünk h van valakink,ők ugye a kapcsolatfüggők.Mikor épp pontot kellene tenni a végére akkor is próbáljuk meg mert már együtt vagyunk x éve azt ne dobjuk el bla bla...És az ilyen kapcsolat később,ahogy telnek az évek egyre csak megy le a lejtőn és ak 10 évek után megy a panaszkodás,hogy nem értem miért alakult így,miért ilyen tapló bunkó velem a párom.
2019. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Nalunk ez ugy zajlana h kiguglizom neten a jatekot es megnezem a bolt nyitvatartasat, cimet, ha ezeket megadom neki, megveszi.

A legtobb ffinak a gyerekkel kapcsolatban, akivel 90%ban te foglalkozol a "vegyel mar valamit" tul tag fogalom.

Adj neki konkretumokat es kepes lesz megcsinalni plusz teged sem er csalodas h nem ugy sul el a dolog mint ahogy te csinaltad volna.

2019. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az jött le h hülyít téged. Eljátsza h nem bírja megoldani, és kivonja magát szépen lassan. Mert lusta. Egy mikuláscsoki meg egy csatt ...ott se volt a boltban...
2019. dec. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na aztán sikerült venni egy babakonyhat meg hozza édességet.
2019. dec. 6. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!