Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A fèrjemmel 6 ève vagyunk vagyunk együtt,5 ève vagyunk hàzasok.Idősebb tőlem 13 èvel,ő màr volt nős,az előző felesègètől van 2 gyermeke.Mielőtt komolyabban bele mentünk a kapcsolatunkba beszèlgettûnk ,ès èn mondtam neki,hogy ,ha minden rendben lesz közöttünk szeretnèk közös babàt idővel ,akkor ő is azt mondta ,hogy szeretne ,hogy az nem gàtolja,hogy màr van neki,viszont ,ahogy telik az idő semmi sem törtènik.Mindig van valami ki fogàs.Pl,amikor nem dolgoztam akkor az volt,hogy ,ha majd èn is munkàba àlok ,akkor könnyebb lesz,amikor elkezdtem dolgozni,akkor ,majd ,ha fel vesznek àlandòra,mert igy fel fognak mondani stb...Kèsőbb azzal jött,hogy nincs hely ,1 szobànk van az nem elèg,most amikor elkezdtük fel ujitani hàzat ,akkor azt mondja,hogy ,majd ,ha kèsz lesz ,mert most kàoszban vagyunk.Minden èvben azt mondja,hogy majd jövőre,aztàn semmi.Ugy èrzem,hogy hùzza az időt,de sosem mondja konkrètan,hogy nem akar közös gyermeket,ha meg mondanà legalabb tudnàm ,viszont tudja,hogy èn a babàròl nem mondok le miata.Beszèlni nem èri meg ,mert tudom előre mit fog mondani ,azt amit eddig is ,hogy akar csak nem most stb...Nekem meg màr ideje lenne,az összes baràtnőmnek aki fèrjhez ment màr van csalàdja,ès messze nincsenek ennyi ideje együtt mint mi.Mindenki màr kèrdezget,hogy mire vàrunk ,a szüleim meg vannak győződve arról,hogy csak hùzza az agyam ami ezt illeti.Amugy nagyon jol meg vagyunk ,csak ez a baj.
2019. nov. 5. 11:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, nem kell rohanni.
2019. nov. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltál, azok nem üres kifogások, hanem teljesen ésszerű érvek a gyerekvállalás ellen. Érthető, hogy két gyerek után nem szeretne egy harmadikkal is egy szobában élni, nem szeretne a felújítás mellett a terhes feleség miatt is aggódni, és nem akar a semmire gyereket csinálni. Nem biztos, hogy kifogásokat keres. Csak tudja már, hogy mivel jár egy gyerek, és látja, hogy nem alkalmas a helyzet erre.


Persze, lehet gyereket vállalni egyszobás lakásba is, hitelre, szülők nyakára, bizonytalanságba, káoszba is. Akinek így alakul, az megoldja valahogy. De szándékosan nehezíteni az életeteket ezzel hatalmas felelőtlenség és hülyeség. Főleg úgy, hogy pár éven belül valószínűleg sokkal jobb helyzetben lesztek.


Az pedig, hogy a már meglévő gyerekeit próbálod fúrni, és tőlük sajnálod a pénzt, szerintem undorító. Ketten vállalták a gyerekeket ők is, egy szobába, annak minden felelősségével, tehát nem várhatod el, hogy tőlük vonja meg a pénzt azért, mert te most azonnal gyereket akarsz, és enélkül képtelen lennél eltartani. Soha nem jutott eszedbe, hogy ha most a kedvedért cserben hagyná a gyerekeit, akkor vajon mennyire esne nehezére megtenni ugyanezt veled és a közös gyereketekkel?


Lehet, hogy nem alaptalan a gyanúd és tényleg nem szeretne gyereket, csak az időt húzza. De nem azok alapján, amiket felsoroltál. Mégsem tehetsz mást azon kívül, hogy leülsz vele megbeszélni ezt. Két felnőtt ember kapcsolatában elvárható, hogy egy ilyen fontos témát meg lehessen beszélni őszintén, sértődés nélkül. Ha nem, akkor tényleg nincs még itt az ideje a gyerekvállalásnak.

2019. nov. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!