Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A fèrjemmel 6 ève vagyunk vagyunk együtt,5 ève vagyunk hàzasok.Idősebb tőlem 13 èvel,ő màr volt nős,az előző felesègètől van 2 gyermeke.Mielőtt komolyabban bele mentünk a kapcsolatunkba beszèlgettûnk ,ès èn mondtam neki,hogy ,ha minden rendben lesz közöttünk szeretnèk közös babàt idővel ,akkor ő is azt mondta ,hogy szeretne ,hogy az nem gàtolja,hogy màr van neki,viszont ,ahogy telik az idő semmi sem törtènik.Mindig van valami ki fogàs.Pl,amikor nem dolgoztam akkor az volt,hogy ,ha majd èn is munkàba àlok ,akkor könnyebb lesz,amikor elkezdtem dolgozni,akkor ,majd ,ha fel vesznek àlandòra,mert igy fel fognak mondani stb...Kèsőbb azzal jött,hogy nincs hely ,1 szobànk van az nem elèg,most amikor elkezdtük fel ujitani hàzat ,akkor azt mondja,hogy ,majd ,ha kèsz lesz ,mert most kàoszban vagyunk.Minden èvben azt mondja,hogy majd jövőre,aztàn semmi.Ugy èrzem,hogy hùzza az időt,de sosem mondja konkrètan,hogy nem akar közös gyermeket,ha meg mondanà legalabb tudnàm ,viszont tudja,hogy èn a babàròl nem mondok le miata.Beszèlni nem èri meg ,mert tudom előre mit fog mondani ,azt amit eddig is ,hogy akar csak nem most stb...Nekem meg màr ideje lenne,az összes baràtnőmnek aki fèrjhez ment màr van csalàdja,ès messze nincsenek ennyi ideje együtt mint mi.Mindenki màr kèrdezget,hogy mire vàrunk ,a szüleim meg vannak győződve arról,hogy csak hùzza az agyam ami ezt illeti.Amugy nagyon jol meg vagyunk ,csak ez a baj.
2019. nov. 5. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Ő nem akar gyereket.

Azt írod, hogy ezt leszámítva minden rendben. Akkor döntsd el, hogy lemondasz a gyerekvállalásról, és megmarad a férjed. Vagy elváltok, keresel mást, és lesz azzal gyereked.

2019. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

"...nagyon jó megvagyunk, csak ez a baj".

Ez viszont nagy baj.

Talán attól fél, hogy a közös gyermeketeket már nem tudjátok közösen felnevelni. Idős embert már idegesítheti a pici gyerek éjszakai sírása, meg sok egyéb is, ami vele jár. Szerintem a férjed meggondolta, amit neked kijelentett és most mást akar... Kérdezd meg őt és kérd meg, hogy adjon határozott választ. Megértelek, hogy vágyódsz legalább egy gyermekre.

2019. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

"az összes baràtnőmnek aki fèrjhez ment màr van csalàdja"


Erre én sem vállalnék veled gyereket.

2019. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Én azt gondolom, hogy nem akar már gyereket, és éppen ezért neked el kell döntened, hogy melyik a fontosabb, a mostani párod , vagy az, hogy majd legyen gyereked ki tudja kitől és mikor.
2019. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj, hogy nagyon rossz példát látsz magad előtt. Egyáltalán nem az a normális, hogy 1-2 év után egy gyakorlatilag ismeretlennel a semmire potyogtatjuk a gyerekeket. Amit az ismerőseid csinálnak az nettó felelőtlenség és ha te azért akarsz gyereket vállalni mert már mindenkinek van akkor nagyon nagyon nem való neked gyerek.

A férjed mentalitásával semmi gond nincsen, ennek kéne az alapnak lennie. Hogy nem vállalok úgy gyereket, hogy egyikőnknek nincs stabil munkahelye, nem vállalok úgy gyereket, hogy még csak saját szobája sincs, nem vállalok gyereket egy felújítás közepébe. Ezek természetes dolgok és hozzátartoznak a felelősségteljes gyerekvállaláshoz.

Te nem érted ezt mert nincs gyereked. Nem tudod mivel jár, nem tudod mennyi pénz, nem tudod mennyi minden kell hozzá, mennyi minden keresztbe tud tenni. Ő már tudja, pontosan ezért nem akar a semmire gyereket vállalni úgy, hogy még nem minden tökéletes a babának. A párodnak igaza van és ha te azt hiszed normális dolog egy 1-2 éves kapcsolatba, biztos alapok nélkül gyereket vállalni akkor maximálisan megértem ha fenntartásai vannak.

2019. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem azèrt akarok gyereket,mert màsoknak is van,èn csak ezzel azt akartam mondani,hogy az ismerőseim is vàlaltak gyereket sokkal rosszabb körülmènyek között is,ott nem voltak ki fogàsok a pàrjuk szempontjàbòl,pedig vannak köztük olyanok is akik nem dolgoznak.Nekem is ès a pàromnak is van biztos bejövetelünk sőt nekem a szüleim is segitenek ami az anyagiakat illeti.A hàz az màr mindjàrt kèsz van ,lasacskàn befejezük ,nem ugy van ,hogy ha àlapotos is maradok holnap meg szülök ,mire jönne a baba minden el lenne rendezve...Tehat nem azèrt akarok babàt ,mert màsokat nèzek ,hanem azèrt 6èv utàn ideje lenne szerintem ,25 èves vagyok màr ès ugy èrzem ,hogy sok èvemet elvesztegettem hiàba.Ami az èn bejövedelmemet illeti az a minimàlis àtlagos fizetès ,viszont neki nagyon jol meg fizetett munka helye van ,màsok 2en nem keresnek annyit,mint ő 1 maga,csak nàlunk az is baj,hogy rengeteg pènzt elvisznek a gyerekei,nem csak a gyerektartàsròl van szò,mindennap kèrik tőle a pènzt ,hol vàrosra ,hol cipôre ,hol ruhàra ,emelett iskolaztatja is őket,az anyjuknàl èlnek ,de mi fizetünk mindent ,szerintem ez is nyomòs ok lehet arra,hogy hùzza ,mondtam màr neki,ha vissza venne kicsit es nem adna annyit mi is jobban àlnànk,mindig mondja ,hogy igazam van ,de nem valtoztat semmin.Ami a szobàt illeti ,amikor az előző felesègèvel volt ,akkor is egy szobàban voltak kèt kis gyerekel ,akkor nem volt gond...Ezèrt aggòdok.
2019. nov. 5. 15:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De könyörgöm az, hogy sok ember ennyire idióta és felelőtlen még nem teszi normálissá vagy helyessé ezt. 25 évesen egy olyan fizetésből amiből magadat is alig tudnád fenntartani megint csak semmi értelme nincsen gyereket vállalni. Hogyha nem is akarsz arra gondolni vagy készülni, hogy mi lesz ha nem működik a kapcsolat és egyedül kell nevelned a gyereket akkor nagyon nem tartasz még ott agyilag, hogy gyereket vállalj. A gyereknevelés mindkét fél felelőssége anyagiakban is. Én értem, hogy azt látod magad körül, hogy a semmire vállalnak gyereket és tök jó nekik de ez közel sem helyes dolog és egyáltalán nem követendő. A férjed hozott anno egy rossz döntést, felelőtlenül vállalt egy 1 szobás kis lyukba 2 gyereket, persze, hogy nem fogja ezt mégegyszer meglépni hiszen látta, hogy ez egyáltalán nem jó.
2019. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem olyan vilàgban èlünk mostmàr ,ahol könnyű jol meg fizetett munkàt talàlni,legalabb is nàlunk szinte mindenhol minimàlis a fizu,a szüleim hozza segitenek,kint vannak külföldön,ha ugy is alakulna,hogy nem müködik ,meg oldanàm.Èn bele segitek mindenben maximàlisan amennyi tőlem telik.
2019. nov. 5. 15:45
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

én sem értem minek kell egy kis lyukba instabil jövedelemmel gyereken gondolkozni...

annyira igaza van a párodnak az a helyzet amiben most vagytok nem alkalmas erre.

azok az ismerősök akik ilyen undorítóan és meggondolatlanul potyogtatják a gyerekeket meg szégyelljék el magukat tényleg undorító dolog így kicseszni egy gyerekkel csak mert nekik babukázás kell ez színtiszta önzőség.

2019. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Andi80018 ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban, hogy nem akar gyereket, viszont ezt jó lenne kideríteni. Az is lehet, hogy tényleg anyagilag akar jobb körülményeket, kérdés az is, te hány éves vagy. Mert ha 30 felett, akkor jó lenne ezt a dolgot nem odázni, de egyébként is tisztán kell látnod, közös-e a cél.
2019. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!