Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Na most hogyan tovább, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most hogyan tovább, hogy ne kezdjünk megint mindent elölről?

Figyelt kérdés

Sokéves házasság, rengeteg veszekedés után bennem megtört valami. Az ember veszekszik, fenyegetőzik, aztán elege lesz, ha éveken át ignorálják minden tökéletesen helyénvaló kérését. Nem csillagokat kértem az égről, csak hogy ne az ágy mellett hagyja a büdös zoknijait, vigye el a szennyesig, ha már csak én mosok. Ne az asztalon hagyja a tányérját a beleszáradó maradékkal, hanem vigye el a csapig és engedjen bele vizet, ha már csak én mosogatok. Ne hagyja izésen a vécécsészét nagydolog után, mert nem elég lehúzni, meg kell sihatolni a vécékefével is, ha már kizárólag én takarítok a fürdőben.


Nem sorolom tovább, az élet minden területén ezt csinálta. Besokalltam, augusztus óta nem takarítok én sem. Gusztustalan a lakásunk, koszos, a hűtő büdös is, tiszta szégyen az egész. Nem volt vele célom, csak elegem lett. Csakhogy igaz meglepetésemre beérett a termés, tegnap amikor a cipőmre ragad falevelet leszedtem róla és elengedtem az előszobában, a férjem fájdalmas arccal megjegyezte, hogy az ajtó elé is kitehettem volna, így is milyen mocsok van már... hoppá, fordult a kocka, az én extrán trehány disznóm aggódik a kupi miatt, ahogy még soha. Én meg nem. Mondjuk mit aggódjak, ha úgysem csinálom meg, egész jó érzés. Mármint nem szemét közt élni, hanem nem aggódni semmin, ott hagyja hát ott hagyja, ott hagyom én is, és senki nem feszült.


Na de most hogyan tovább? Ha nekiállok és kitakarítok, akkor napokon belül megint mindenért szólni fogok, mert ha már azt a ....sok munkát belefektettem, akkor nem fogom könnyedén nézni, hogy ő beleszarik a közepébe. Ő meg újra csak lazán ignorálni fogja a kéréseimet. Szóval mi legyen? Hogy ne csússzunk vissza megint a házisárkány-szemétláda szerepekbe? Most egyébként ritka jól megvagyunk, mert nincs vita semmin. De nem leszek megint házicseléd. Valaki aki sztrájkolt már így akár direkt, akár betegség, vagy bármi miatt, mi lett végül?


2019. nov. 1. 17:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem szívesen válaszolok, mert nem fordult át tündérmesébe a dolog. Jó nagy veszekedés lett a megbeszélésből. Most továbbra is kupi van, de még nem is beszélünk egymással. Holnap azt hiszem itthon maradok, megcsinálom, aztán nem tudom, hogyan tovább, de már elegem van ám nagyon. De lehet, hogy így hagyom, és kiköltözök, hajlok arra is. Hát ennyi. :/
2019. nov. 3. 20:03
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem èrtett veled egyet? Mivel èrvelt?
2019. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!