Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért alkalmaz a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alkalmaz a férjem kettős mércét? Miért nem ért meg?

Figyelt kérdés

A kettős mércét úgy értem, hogy amíg nekem mindig rendet kell raknom, meg dalolva elmosogatni egy hosszú nap után, addig az teljesen normális, hogy neki nincs kedve munka után elmosogatni, meg elpakolni a pultról, mondván majd én megoldom.

És legnagyobb problémája, hogy nekem valami bajom van vele, mert 25 óra munka után nem az volt a legfontosabb nekem, hogy éjjel fél 2kor, miután felébredt az alvásból, én nem mentem oda hozzá és simogattam meg, hogy szia drágám, hazajöttem. Égés hiába mondom neki, hogy csupán fáradt vagyok, testileg, lelkileg, agyilag és örülök, hogy beájulok az ágyba. Az elmúlt évek problémái teljesen kikészítettek és évek óta nem tudok két napot egyedül eltölteni egyedül, amikor feltöltődhetnék. Szerinte ez csak hiszti, és mindent túlreagálok.


2019. okt. 14. 13:47
1 2
 11/16 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Először is kivennék 2 nap szabit és elmennék valahová egyedül, vagy egy barátnőmmel 2 napra. Ha ő ettől dühöngene, vagy hasonló, akkor azt mondanám, hogy az orvos küldd gyógyfürdőre, vagy akárhova, valamilyen kivizsgálásra. Legyél okos, ne hagyd, hogy uraljon!

Aztán átgondolnám, hogy hogyan tovább, mi az, ami még belefér , és mi nem.

Mindezt megbeszélném vele, és ha nincs közös nevező, akkor jönnének az én akcióim, nem főznék, nem takarítanék, csak amikor kedvem van hozzá, stb.

2019. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Azért nem válok el, mert nagyon félek attól, hogy nem tudok egyedül megállni a lábamon.

Bárhová megyek egyedül, mindig azt hiszi, hogy félrekú..rok. Volt egy férfi, aki udvarolt, de nem lett végül semmi, mert utolsó pillanatban megálltunk. De azóta nem bízik bennem, amit valahol meg is értek. Csak mikor a boltba megyek egyedül, akkor is dugni megyek.

2019. okt. 14. 15:05
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, már értem, akkor így "büntet". Nem lesz itt már bizalom a részéről, és semmilyen változás sem, te pedig felőrlöd magad. Én a helyedben válnék és megoldanám valahogy az életemet egyedül. Hány éves a gyerek?
2019. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"mert nagyon félek attól, hogy nem tudok egyedül megállni a lábamon."


Most is a saját lábadon állsz, mert ő ezek szerint szart sem csinál.

2019. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

10 éves a fiam.

Ma reggel is beszólt, mikor parfümöt fújtam magamra, hogy mi van, randid lesz? És mit kell megsértődni, mert ő csak viccelt.

Az bezzeg nem tetszik neki, mikor a háztartásban van fontos intézni való, hogy 11 óra magasságában már berágok, hogy azt nem intézi, pedig nagyon fontos, csak a más szarát.

2019. okt. 15. 09:32
 16/16 Kései Sirató ***** válasza:
48%
Kár, hogy nem léptél félre, mert ez a balfék azt érdemelné. Más pasit kellene keresned, aki értékel és megbecsül.
2019. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!