Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért alkalmaz a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alkalmaz a férjem kettős mércét? Miért nem ért meg?

Figyelt kérdés

A kettős mércét úgy értem, hogy amíg nekem mindig rendet kell raknom, meg dalolva elmosogatni egy hosszú nap után, addig az teljesen normális, hogy neki nincs kedve munka után elmosogatni, meg elpakolni a pultról, mondván majd én megoldom.

És legnagyobb problémája, hogy nekem valami bajom van vele, mert 25 óra munka után nem az volt a legfontosabb nekem, hogy éjjel fél 2kor, miután felébredt az alvásból, én nem mentem oda hozzá és simogattam meg, hogy szia drágám, hazajöttem. Égés hiába mondom neki, hogy csupán fáradt vagyok, testileg, lelkileg, agyilag és örülök, hogy beájulok az ágyba. Az elmúlt évek problémái teljesen kikészítettek és évek óta nem tudok két napot egyedül eltölteni egyedül, amikor feltöltődhetnék. Szerinte ez csak hiszti, és mindent túlreagálok.


2019. okt. 14. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg klasszikus családi mintát látott : a nő gyereketnevel és házi munkát végez, addig a férfi a kenyérkereső. Sok férfi megrekedt ezen a szinten, és nem kalkulálják bele, hogy a nő is eljár dolgozni 8-10-12 órába dolgozni. Ezt értesd meg vele, hogy ő nem kiskirály, hogy te kiszolgáld, ahhoz túl keveset keres. Keressen többet, tartson téged jó körülmények között, hogy ne kelljen munkát vállalnod, és akkor kiszolgálod. Addig egyenlőség van.
2019. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy himsovi paraszt.
2019. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezt már mondtam neki. Tartson el és szó nélkül mindent megcsinálok itthon. Erre kiröhögött.
2019. okt. 14. 13:54
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy f_sz. Nincs ezen mit ragozni. Ő a ház ura te meg a cseléd, mert hagyod magad. Gratulálok, csodás példányt fogtál ki. Sok nyomorúságos évet fogsz eltölteni mellette.
2019. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhög? Remélem szereti a pizzát, mert én a helyedben tuti nem főznék ma este, rendeljen. A ruháit nem mosnám/vasalnám ki mert " fáradt vagyok", aztán mikor megy munkába, akkor koppan hoppá
2019. okt. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok házasok? Akkor is ilyen volt, mikor hozzámentél, vagy akkor még kivette a részét a házimunkából?
2019. okt. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
20 éve vagyunk együtt. Az elején még segített, főzött is. Elkövettem azt a hibát, hogy szeretetből szinte mindent magamra vállaltam. Aztán szerinte elhanyagoltam, mert mikor kicsi volt a gyerek, akkor csak vele foglalkoztam, vele pedig nem. De akkor sem segített semmit, mert ha éjjel felkel, akkor ő másnap fáradt lesz. Így a rossz alvó gyerekhez én keltem fel mindig. Mindent nekem kellett a gyerekkel csinálni, annyit nem tett meg, hogy elmenjen vásárolni, vagy vigyázzon a gyerekre, míg én kicsit feltöltődök, vagy elmegyek futni. Azt várta, mindent oldjak meg egyedül. Én viszont végletekig kimerült voltam, most is az vagyok. Emiatt feszült voltam és sokat kiabáltam meg veszekedtem vele. Ő nem járt haza, csak nagyon későn, hétvégére is inkább elment itthonról, csak hogy ne kelljen hallgatni a kiabálást. Próbáltam beszélni vele szépen, csúnyán. Közben az evésbe menekültem, pajzsmirigy bajom lett, így felszedtem 12-13 kilót. Ezt ő egyre csúnyábban vágta a fejemhez, közölte, hogy kövér vagyok és gusztustalan. Emiatt nem volt kedvem a szexhez, most sincs, hiába fogytam már azóta le. Csak menet közben feladtam. Már nem akarok neki tetszeni, csak magamnak megfelelni. Ez viszont nem tetszik neki.
2019. okt. 14. 14:39
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt azért elég mélyről gyökerező problémák vannak a kapcsolatban. Vagy megpróbáljátok megoldani közösen, esetleg egy szakértőt is bevonva, vagy tönkre fogsz menni.
2019. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Már tönkre mentem. A vérnyomásom magas, önértékelési problémám van. Rosszul alszok, állandóan stresszelek. És egyre nehezebben tudom kifelé a mosolygós álarcot feltenni reggelente. Kifelé mosolygok, belül felőrlöm magam.
2019. okt. 14. 14:54
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem válsz el?
2019. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!