Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek olyan családot, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan családot, ahol a férfi hordja a kalapot? Én eddig kb százezerből egyet ha láttam ilyent.

Figyelt kérdés

Nagyotmondó férfiak, szájhősök 99%-a papucsférj.

De ott ahol tényleg a férfi a ház ura, annak hogyan sikerül ezt elérnie?


2019. okt. 2. 11:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyanaz, mintha kimennél a Pride-ra, aztán azt mondanád, hogy a világon mindenki bu *i, mert ott sokat láttál. Vagy borsodi lennél és azt mondanád, hogy az ország népességének fele biztos cigány, mert nálatok is ez az arány.


Az, hogy te mit látsz a környezetedben az egy dolog, de ezt nem kell az egész világra kivetíteni

2019. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nincs bajom, csak szomorúan nézem férfiként, hogy a férfiak 99 %-a másodhegedűs a felesége mellett.Mondom ezt házasságban élő férfiként.
2019. okt. 2. 13:19
 13/22 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező (#12) szerintem a párkapcsolat az egyenrangú kapcsolat.
2019. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk senkisem a ház ura. Ha valamiről dönteni kell, megbeszéljük. Ha olyan dolog, ami őt jobban érint, akkor az ő szempontjai lesznek fontosabbak, ha engem, akkor az enyémek. Pl. ha veszünk egy új konyhaszekrényt, akkor én vagyok a főnök, ha autót, akkor ő.
2019. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak a látszat volt, hogy én a Nő parancsolok.

Társaságban is így beszélt velem, mintha a cseledem volna.

Vagy nem engedném el bulizni.

Holott én küldtem állandóan, de nem akart menni.

2019. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal viszonylag egyenlő felek vagyunk, de ő az irányító típus. Én is az vagyok, csak többször engedek.

N

2019. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
21%
Több ilyet is ismerek,de az us hozza tartozik a legtöbb helyen a férj a vagyonos pénzes ember,a nő mindegyiknél szegényebb helyről jött.
2019. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
16-os.Nem lehet egy házasságban mindkét fél teljesen egyenlő "főnök" ez mese. A régi mondás is jól mondja, hogy két dudás nem fér meg egy csárdában.Valakinek ha egy kicsivel is de nagyobb befolyása van a közös ügyek döntésében, és ez legtöbbször a nő.Tudom itt most sok önérzetes férfi azt mondja hogy ez nem igaz, meg igy meg úgy,mert ezt nagyon nehéz férfiként elismerni...De én amit látok, tapasztalok azt más ne mondja hogy nem úgy van az...és tudjátok kit teszek ezért hibásnak ?Elsősorban a férfit, mert valahol eljátszodta a férfi szerepét,és átadta a nőnek.Én sem vagyok annak a híve, hogy a férfi a nő felett kell uralkodjon,őneki irányítani, vezetnie kell a családot bölcsen és értelmesen...Segíteni és nem parancsolni.de amikor látok egy- egy férfit, hogy pincsi kutyaként behódol a feleségének, na ott már baj van.Szerintem ebben az esetben a nőnek sem jó, neki is jobb lenne, ha a férfi férfi lenne és nem a feleség "másodhegedűse", kontrása.Szóval nagyon kiléptek a szerepükből a házastársak, de amint mondtam ezért elsősorban a férfiak a hibásak, utanuk meg a nők.Ok , lehet hogy még vannak normális kapcsolatok és mindenki a helyén van, ezt elismerem, de a kérdésem is arról szólt, hogy a mai világban nagyon kevés az ilyen...sajnos.
2019. okt. 2. 15:08
 19/22 anonim ***** válasza:
80%

Valóban igazad van! Hihetetlen mennyire csokevenyek a mai férfiak. Egy garast sem érnek ezzel a behodolassal. Mind szembekophetne magát.


Tessék! Remélem most már nyugodtan telik a napod h leirta vki, amit hallani akartál.


Szívesen.

2019. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
78%
Esküszöm el kellett olvasnom a komentwket h rajojjek mit akarsz. Ezt a kalapos változatot sosem hallottam. Nálunk úgy mondják h a férfi hordja a nadrágot.
2019. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!