Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A TEK- esek házasodhatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A TEK- esek házasodhatnak?

Figyelt kérdés
Vagy csak mondjuk nyugdíjba vonulás után alapíthatnak családot?

2019. szept. 9. 11:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A tizedik válaszolónak köszönöm szépen, csak összejött végre egy normális válasz. A többit fel sem veszem. Nem tudom egyébként, hogy honnan kellett volna tudnom, egyrészt nem foglalkozok a témával, csak egy barátom kérdezte tőlem hogy véletlenül nem tudom-e, másrészt meg nem is Magyarországon élek, ahol ez mégis csak aktuálisabb vagy mi.
2019. szept. 9. 12:56
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy srácot, van felesége, gyerekük, de sokszor a feleség sem tudhatja meg, hova kell menni kiküldetésre, és olyan is volt, hogy éjjel kettőkor hívták, és mennie kellett, egy hét után ment haza. Azért ez durva szerintem, nagyfokú bizalom kell, én nem bírnám csinálni feleségként.
2019. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egy ismerősöm házasként került oda, rendőr volt.
2019. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%
Csakis egymással
2019. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%
Még szaporodhatnak is.
2019. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!