Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti mit lépnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti mit lépnétek ezekre?

Figyelt kérdés

- A férjetek panaszkodna hogy nem főztök normális kaját, csak állandóan valami diétás cuccot.


- Nincs szex miattatok, majd a férjetek azt mondaná, hogy akkor máshol keresi meg a boldogságát.


- Titeket érdekel hogy a férjetek hogy néz ki? Mennyire ápolt, hogyan öltözködik?


- Ha a férjetek mindenben segít, ti a kedvességét annak tudnátok be, hogy csak szexet akar?


Ha azt mondanátok a férjeteknek, hogy mind a külseje, mind az öltözéke csak az ő dolga, ha szex helyett azt mondanátok neki hogy ott a keze, oldja meg, vagy kaja helyett hogy ő is főzhet magára... szóval ha a férjetek elköltözne otthonról, próbálnátok megbeszélni vele?



2019. aug. 11. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1.Ha a férjem panaszkodna, hogy nem főzök jól vagy a menü diétás akkor rendeljen magának vagy főzzön ő. Egyébként ő cukorbeteg én laktózérzékeny fingja sincs róla hogy most abba a tortába cukor helyett eritrit van vagy az adott étel pl növényi tejszínnel vagy laktózmentessel készült. Ha valami olyat kívánok, amit ő nem szeret akkor főzök neki mást. Illetve ha netalántán előfordulna,hogy nem ízlik neki valami tudomásul veszem nem fogom lenyomni a torkán.Szerencsére nem panaszkodik.

2. Az intimitás számomra nélkülözhetetlen. A fenyegetéssel hogy elmegy máshoz, menjen is mert ilyen férfi nem kéne. Ha én lennék a hibás akkor értelemszerűen megbeszélnénk normálisan illetve próbálnám a helyzetet jobbá tenni. De ezek az 'elmegyek máshoz' szövegek undorítóak is. Menjél életem, de vidd a cuccaid is magaddal és vissza se gyere.

3. Én szerelmes vagyok a férjembe és vonzódok hozzá. Legyen meg az alap higiénia és igényesség de nem érdekel, hogy most jaj ez a póló már kicsit kopott vagy jaj most nem borotválkozott meg. Szeretem a borostát :D Öltözködésben ismerem és szeretem a stílusát.

4. Ha a férjem segít azt annak tudom be hogy nem a rabszolgája vagyok hanem a társa. A szex nem fizetőeszköz azért, mert valaki elmosott 2 poharat.


Ha a férjem elköltözne otthonról ott már régebben is elég nagy baj lehetett. Már a kiváltó ok(ok)at kellett volna megbeszélni hogy ne forduljon ilyen elő. Ha mégis megtörtént akkor menteni a menthetőt és ha lehet megbeszélni.

2019. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a dolgok meg sem történhetnének velem, mert:

1. Ugyan nem vagyok konyhatündér, de normális kaját szoktam főzni. Mondjuk néha ő is főzzön, vagy ne sértődjön meg ha egyszer-kétszer rendelünk. De nagyrészt ezt nálam nem gond.

2. Maximum miatta nincs (azaz nem volt, mert elváltunk) szex, merthogy én állandóan csinálnám. Ha jó szexről van szó, természetesen.

3. Igen, érdekel, hogy néz ki, az ápoltság nála alap, de nem várom el hogy divatmajom legyen. Ha jól néz ki megdicsérem.

4. Nem, annak tudom be a kedvességét, hogy kedves ember. És ismétlem: remélem, hogy szexet akar! :-)


Ilyeneket egyszerűen nem mondanék. De elváltam tőle, és igen, a végén már azt éreztem, hogy nem érdekel. Ezért is váltam el. Amíg érdekelt, harcoltam érte. De nem volt értelme erőltetni.


Ha a férjem elköltözne otthonról, megkérdezném, hogy melyikünk adja be a válást. Én is elvárom tőle hogy komolyan vegye a döntéseimet, és én is komolyan veszem őt. Ez így megy.


N 42

2019. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még nem vagyunk házasok, nem élünk együtt, de jó úton haladunk felé :D Remélem hasznos valamennyire a válaszom :)


1. Alapból diétázik, tőle szoktam tippeket kérni, hogy hogyan csinálhatnám diétásabbra a kajámat.

Plusz kettőnk közül ő szeret jobban főzni, a hobbija :) Ha főzünk, azt együtt csináljuk.


2. Ha hosszabb ideig sem akarnék szeretkezni, akkor van két keze, megoldja. Ezt ő maga mondta. Hűséges típus, nem menne máshoz.

Amúgy eddig nagyon ritkán volt olyan, hogy miattam ne lett volna szex. Valami fertőzést szedtem össze (tabletta miatt fogékony vagyok rájuk...) és fájt. Ő sem akart szexelni ekkor, mert ha egyikünk nem élvezi, akkor mi értelme?


3. Amikor összejöttünk, eléggé túlsúlyos volt. Engem ez csak az egészsége miatt zavart egy kicsit, de max. egyszer említettem meg neki. Azóta nagyon figyel, jól táplálkozik és sportol, nagyon szépen fejlődik :)

Az ápoltság hiánya zavarna, szerencsére ez nem áll fent.


4. Dehogyis. Azért segít, mert ő is ki akarja venni a részét, nem mindent a nőnek kell csinálnia.

2019. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Férj vagyok, és elmondom mit tennék: nem én költöznék ki a SAJÁT házamból, hanem téged tennélek ki, mégpedig aznap este melegében


Aztán mehetnél az ombudsmann-nak mondani hogy ott a keze (más pasi meg meg is mutatná neked a sajátját közelebbről)

2019. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

- A férjem szerencsére nem panaszkodna, ha egyszer veszem a fáradtságot és főzök neki is, maximum főz külön, vagy legközelebb ő főz mindkettőnknek


-A férjem ezután a mondat után nem lenne a férjem, ilyet senki semmi miatt nem mond a párjának.

Nekem és a férjemnek is volt a kapcsolatunkban tényleg rossz időszaka, amikor nem volt kedvünk a másikhoz, de sose mondtunk ilyet a másiknak, megértettük a helyzetet.


-Érdekel, hogy legyen ápolt, de otthon nem kell folyton makulátlannak lennie.


-Nem, mivel előre jelezni szokta, ha emiatt csinálja, én meg mindig eldöntöm, hogy vajon kiérdemelte-e :D

Egyébként a viccet félretéve, rengeteget segít akkor is ha valamiért pár napja nem volt szex, úgyhogy szerencsére egyértelműen látszik, hogy nem akar befolyásolni sosem.

2019. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!