Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 9 hónapja nem történt semmi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 hónapja nem történt semmi, lehet valakie a páromnak szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve vettem észre hogy csak a hálószobában neki legyen jó, engem úgy hagy ott ahogy végzett. Nem tudom hogy valóban van-e valakie, rákérdeztem nem egyszer és nyilvánvalóan a válasza NEM volt. Mondtam neki hogy váljunk el mert ezt ezt én nem csinálom tovább, beszélgetésünk után 10-20 percek később úgy jön oda hozzám mintha misem történt volna. Vagy játszik az idegemmel vagy tisztára hülye. Segítsetek, velemenyetekre vagyok kíváncsi.

Köszönöm szépen!


2019. júl. 28. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azon hogy tudnánk segíteni, hogy nem tudtok egymással beszélni? Menjetek párterápiára, ott majd lesz egy szakember, aki fordít magyarról magyarra.
2019. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már túl vagyunk a terapeutan is. 1hetig minden tök jó, utána az van amit leírtam.
2019. júl. 28. 13:07
 3/10 Barnabas333 ***** válasza:
69%
Tarts szeretőt ha van gyerek egyébként meg válás.
2019. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van valakije. És te vagy a hülye, már bocs.
2019. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Konkrétan lehülyézed a saját férjed. Miért vagy akkor vele?
2019. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy a gyerekek miatt vagyunk még együtt, gondolkodtam szeretőbe de nem vagyok könnyű vérű. Inkább szenvedek szex hiányában mintsem az adandó első alkalomra le csapják vagy be adjam a derekam. Tök mindegy hogy mit mondok neki, 10 perc után úgy jön oda hozzám mintha semmi nem történt volna.
2019. júl. 28. 13:23
 7/10 Rockarc ***** válasza:
86%

Ebbol valas lesz, ha nem te kezdemenyezed, akkor majd o. Mindegy ebbol a szempontbol, hogy van-e 3. szemely, vagy nincs. Majd lesz az is. Aki elzarkozik a kommunikaciotol az mar kifele tart a kapcsolatbol. Kezd el megszervezni az eleted nelkule, ne erjen varatlanul semmi. Amiatt ne maradj kapcsolatban, mert nincs hova mennem. Legyen. Felnott ember vagy, meg kell oldanod, masok is megoldottak mar.


43F

2019. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó az kielégítő választ adott. Köszönöm szépen!
2019. júl. 28. 14:30
 9/10 Barnabas333 ***** válasza:

Pedig 7-es nem feltétlenül ír jót, millió kapcsolatot tudok szex nélkül, meg kommunikáció nélkül.

Az embereknek fontosabb, hogy ne legyenek magányosak és inkább élnek egy rossz kapcsolatban.

Tudok olyan példát ahol elváltak a rokonok és ismerősök nyomására és az illető vissza sírja mert azt mondja egyedül még rosszabb.

2019. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Úgy vagyok a válaszadókkal hogy nem csak a jót, rosszat is el kell fogadni. Mindenkinek köszönöm a válaszadást.


Azért én élni akarok a Földön, nem csak létezni. Válaszom a rokonos leirasodra. Máskülönben sok Tapasztalt ember azt mondja, ami nem megy nem kell erőltetni! Egy két jó pillanatert nem sirom vissza az exemet.

2019. aug. 7. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!