Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem 40 kilót fogyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem 40 kilót fogyott fél év alatt, már régóta csak egy anyukának láttam, de most határozott nő lett, magabiztos tartással. Mi történhetett ami miatt végre tudta hajtani ezt az átalakulást?

Figyelt kérdés
Csak ámulok, mert 15 éve már ezzel a túlsúllyal élt, még sose nézett ki ilyen jól mióta ismerem.
2019. júl. 26. 11:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
15%
Pasizni akar
2019. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
18%

A bőrével mi lett? 40 kilónál már lóg mindenhol, azt ugye tudod. Ráadásul egy csomó embernek nem áll jól, ha arcra fogy.

Adelenek sem, Tóth V-nak sem áll jól, "szürke kisegerek" lettek azóta. Meg ugyanúgy takargatnia kell magát mint előtte, mert mindenhol lötyög. Tapasztalatból beszélek, tudom h egészséges a fogyás, mindenképpen pozitívum.

Fiatal koromban feszes voltam de kövér. Lefogytam a bőröm tiszta hullámos lett viszont kisebb ruhákban jártam és ugyanúgy szégyenkezhettem a strandon.


Ha a feleséged jó kötőszövetet örökölt (mert ez főleg genetikai adottság) akkor jól nézhet ki, elhiszem. És gratulálok a fogyásához!

2019. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Semmi gond nincs a bőrével szerencsére.
2019. júl. 26. 12:21
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem is beteg? De amúgy miért nem kérdezel rá?

33/f

2019. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
36%
6 hònap alatt 40 kg minusz,a bőre tuti megsínylette,hacsak nem 25 éves.Kamu szar kérdés.Legalább írtál volna 15 kg-t.
2019. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Dehogy kamu!

Mi ebben a lehetetlen.

Sokszor mikor körbenézek keresem a feleségemet, teljesen máshogy néz ki, mindenki nagyon rácsodálkozik, hogy erre képes volt.

Szereti, ha mások megdöbbennek és dícsérik.

2019. júl. 26. 13:16
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
31 vagyok, szintén sokat fogytam egy év alatt (37kg) és nem lett csúnya a bőröm. Miért olyan hihetetlen?
2019. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
84%
Kedves kérdező a “régóta csak egy anyukának láttam” szöveged miatt remélem talált magának egy pasit...de ha nem majd fog! ;)
2019. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
20%

Biztosan le fognak pontozni de ez van. Nagyon valószinű hogy egy másik pasi van a dologban. Ha nem csak lefogyott, hanem jobban ad a ruhákra és önbizalom... hát bizony azt bezsebeli valahol.

Ismerek egy strummás nőt aki nagyon tramplin nézett ki pár éve, aztán elhagyta a szeretője is és úgy elkezdett sportolni, bevásárolni hogy na. Ma kikupálódott de úgy, hogy még a feje és a szeme állása is megváltozott. Van férje de ezerrel pasizik és még a szeme, feje állása is megváltozott. Szereti csiszoltatni magát itt ott.

2019. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Irányomba nagyon kacér lett.
2019. júl. 26. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!