Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jó ötlet lenne? 2 hónap múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne? 2 hónap múlva lesz az esküvőnk, és szeretném a barátnőmet ide elvinni nászútra.

Figyelt kérdés
[link] Szerintetek jó? Köszönöm a válaszokat! 25F
2010. júl. 7. 14:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%

Attól függ honnan nézzük.Például:hány évesek vagytok,a menyasszonyod mire vágyik,hány napot szánnál a nászútra,mennyi a max összeg amit rászánnál a nászútra...

Jónak jó,mert szép,igényes,puccos hely egy szép helyen,viszont nagyon drága...ennyi pénzért már külföldre is mehetnétek,és az szerintem emlékezetesebb lenne.Mehetnétek Máltára,Korfura,Szicíliára,Velencébe,Rómába,Londonba vagy ilyesmi szebbnél szebb helyekre is ennyi pénzért.Mert ahogy láttam ebben a szállodában egy éjszaka annyi mint ezekre a helyekre egy fapados repülőjegy,vagy buszjegy ha azzal is mennétek.Szóval érted...

Mi a párommal 3 éven belül tervezzük az esküvőt és nászútra egy európai útra szeretnénk menni,erre szánnánk a pénzeket.Úgy szeretnénk,hogy Róma,London,Madrid stb nagyvárosokban több napig maradnánk,kissebb városokban csak egy napig.Mindenhol apartmanban aludnánk,maximum félpanziós ellátással.És ha ti ebben a szállodában egy hétig maradnátok,akkor majdnem ott lennétek ahol mi.És azért ja...Jól gondold meg szerintem,mert örülni biztos örülne neki,de pl egy görögországi nyaralásnál tuti nem jobb ez a szálloda.De kinek mi.

2010. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

igen vidd el.

Amúgy is érdemes olyan helyre menni nászútra, ahova a nagy évfordulótokon újra elmehettek. Vagy ha már gyerekeitek lesznek akkor velük együtt (igaz akkor nem biztos, hogy ebbe az 5*-ba) és akkor mesélhettek. Én Parádsasváron voltam nászúton és azóta már voltam ott. Nagyon jó érzés visszamenni.

Amúgy nem a barátnődet viszed, hanem a feleségedet :-P

2010. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Nagyon jól jártok vele.Én ismerem mivel ottlakok Hévíz mellett Keszthelyen.Egyszerüen mesés.
2010. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Utolsó vagyok!Csak még annyit igen kicsit drága de felejthetetlen élmény lesz szerintem,mivel 5csillagos és luxus környezet.Ja és ha már ott vagytok akkor próbáljátok ki Hévízen a gyógyfürdőt(az mondjuk nem a szállodába van hanem nem messze mellette).
2010. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, gondolkodtaam külfödre is de a barátnőm meg szereti az ilyen helyeket ,nem tudom..:!
2010. júl. 7. 17:09
 16/19 anonim ***** válasza:
43%

15:41 vagyok

Hát hogyha tudod,hogy pont erre vágyik akkor persze,vigyed.De nem tudom...azért mondd az egyik barátnőjének,hogy faggassa ki erről...hogy külföldre menne inkább vagy luxusszállodába...?vesztenivalód nincs,max nem tudsz meg új dolgot.

2010. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszélitek meg közösen?:)
2010. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk most lesz az esküvőnk..de én nem örülnék neki ha a párom akarna meglepni egy nászúttal..mert akkor azt érezném, hogy ez csak az ő nászutja és nem is volt rá kíváncsi én hová szeretnék menni és mit szeretnék csinálni...mi közösen döntöttünk, mégpedig külföld mellett mert ha már jön a bébi nem tudunk majd egy darabig külföldre utazni kettesben..gyerekkel meg felesleges úgy sem fog rá emlékezni...magyarországot bármikor felfedezhetjük..de ez egy olyan alkalom amikor igen is fontos nekem a homok, a víz és a naplemente..plussz visszük az esküvői ruhákat is és csinálunk esküvői fényképeket ott is..na így emlékezetesebb lesz:)
2010. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Rendben, még megbeszéljük inkább, nézzünk Külöldre is utat! köszönöm a válaszokat! nagyon rendesek vagytok.
2010. júl. 7. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!