Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Piros menyasszonyi ruhám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piros menyasszonyi ruhám lesz, piros fátyol stb. milyen színű ruha illene ebben az esetben a koszorúslánynak?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok..van valami ötletetek?
2010. júl. 7. 11:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%

Júj ne haragudjatok, de szerintem lila és rózsaszín semmi de semmi szín alatt ne legyen!! Nagyon nem passzol a piros se a lilához se a rózsaszínhez!! Tulajdonképpen ez egy öltözködési alapszabály, hogy a pirosat világoskékkel, lilával, rózsaszínnel nem szabad felvenni...valójában alig van szín, ami passzol a piroshoz:S Mi lenne, ha a koszorúslányok lennének fehérben egy piros szalaggal a derekukon? A fekete is jó lenne, ha nem arab esküvő lenne. Az arany ruha illik az arab hangulathoz, de a piros és az arany nekem túl csicsás együtt. A bézs-prirosról nekem a kínai ruhák jutnak eszembe: "Áh nem volt fehér festék? Nah akkor jó lesz a bézs is"...Vagy olyan, mintha egybemosták volna a piros ruhát a fehérrel és befogta a piros egy picit és bézses lett (bár inkább akkor rózsaszínné kellett volna válnia na mindegy :D)...áááh nem tudom, tényleg nehéz dolgod van :S

Akárhogyan gondolkodom, az egyetlen opció amit ajánlani tudok a fehér ruha széles vörös szalaggal a derékon...így legalább nem fognak úgy kinézni, mintha menyasszonyok lennének.

2010. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Annak aki azt írta a fekete koszorúslányruha gothos, annak megmutatnám ezeket, szerintem nem gyászos hangulatú:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__8..


Piros menyasszonyi ruha is lehet nagyon szép (második esküvőre már szerintem sem illik a fehér), pl.:

[link]

[link]


Koszorúslány ruhának én is valami óarany, vagy nagyon sötét bordót, feketét, halványsárgát, zöld egyes árnyalatai, sötétkék, kb. ilyen színek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] kék

[link] ülő modell ruhája

[link]

[link]


(A rózsaszín (és nem néhány lila árnyalat) nem mutat jól a piros mellett, ütik egymást.)

ez nem ruhákra vonatkozik, de azért olvasd el: [link]

2010. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nagyon jók amiket linkeltél..na most meg a bőség zavarától nem tudok majd választani:) mindenkinek nagyon köszönöm a segítségét:)
2010. júl. 7. 11:56
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az utolsó kettőnek a piroshoz lilát és rózsaszínt tilos felhúzni, nagyon nem mennek egymáshoz, ez alapszabály....

fekete, arany, pezsgőszín, bézs, zöld, sötétkék... fehéret nem javaslom

2010. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Értem, lilás és rózsaszín akkor számomra is kilőve
2010. júl. 7. 11:57
 16/25 anonim ***** válasza:
65%

Annak aki azt írta a fekete koszorúslányruha gothos, annak megmutatnám ezeket, szerintem nem gyászos hangulatú:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__8..


Piros menyasszonyi ruha is lehet nagyon szép (második esküvőre már szerintem sem illik a fehér), pl.:

[link]

[link]


Koszorúslány ruhának én is valami óarany, vagy nagyon sötét bordót, feketét, halványsárgát, zöld egyes árnyalatai, sötétkék, kb. ilyen színek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] kék

[link] ülő modell ruhája

[link]

[link]


"(A rózsaszín (és nem néhány lila árnyalat) nem mutat jól a piros mellett, ütik egymást.)

ez nem ruhákra vonatkozik, de azért olvasd el: [link] "


Igen, csak nem mind1, hogy ruháról vagy falakról beszélünk :S:S A bézs/krém falaknál tényleg passzol a pirossal, de ruhák esetén szerintem nem. Meg gondoltam a narancssárgára is, de ha báli ruhákról beszélünk, akkor már szerintem túl sok lenne.

2010. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is írtam bézs ruhát, csak a javasoltam elolvasásra azt a linket, mégiscsak témába vág.

óarany, vagy nagyon sötét bordót, feketét, halványsárgát, zöld egyes árnyalatai, sötétkék színeket javasoltam, a rózsaszínt és a lilát pedig kizártam, ahogy Te is... :) Mellesleg szerintem a bézs és krémszín megy a piroshoz, még akkor is ha nem falról beszélünk.

2010. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
50%

11:59 vagyok.

Jesszus! Én nem is másoltam be az egész válaszodat az összes linkkel :S:S:S:S Csak az utolsó részt! Nem tudom, ezt hogy hozta össze a rendszer :S

A lényeg, hogy ízlések és pofonok, de az alapszabályokban úgyis egyetértünk :) A bézs sem vészes, de nekem nem tetszik...bár szerintem még mindig jobb, mint a zöld vagy a kék. Én inkább maradok a fehér mellett :P (szigorúan piros szalaggal)

2010. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%

Ezek után én még a hófebhéret is:)rájuk adnám:)

Elvileg te lenyúlzad az ő színüket, miért ne lehetne nekik a Tiédet

[link]

2010. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 8. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!