Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ajándékot ajánlanál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot ajánlanál?

Figyelt kérdés

Volt főnökön (28éves)idén ázasodik.

Amit tudni kell hogy a lánnyal gyerekkoruk óta közel 10 éve vannak együtt,és eljött a nagy nap.Ő cukrász párja irodában dolgozik.

Otthon laknak külön emeletük van,de közös a szülőkkel a konyha így mikró,étkészlet...konyhai cuccok nem jöhetnek szóba.

Nincsen rá 20on ezrünk.ű

Olyan 10 ezerért mit tudtok ajánlani?

Lehet vicces is mertnagyon kis jókedélyűek,vagy valami maradandó.

Úgy különösebben nincsen szükségük semmire...mit vegyünk?????????????????????


2010. júl. 1. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami jó faliórát fából?
2010. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

- digitális fénykép

- kép a falra (valami nagyobb és szebb, akár festőművész ismerős által festett)

- utalvány

- újságtartó

- szép bortartó, néhány szép borral


ez drágább (28000Ft), de ha többen összedobjátok, szerintem szép:

[link]

Nekem ezek az egyensúly bortartók is tetszenek (az első kettő), s bele lehet gravíroztatni is valamit, hogy emlék legyen.

[link]

S értékben sem rossz (pár száz forint, s mellé persze akkor valami különlegesebb bor jár. Akár különleges cimkével vagy évjárattal. (Megismerkedésük évjárata)

2010. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi de az agond hogy csak szökőévente isznak esetleg egy pohárral....tényleg tanácstalan vagyok.

Vagy valami poénos dolgot tudtok mondani???

2010. júl. 1. 22:56
 4/7 anonim ***** válasza:
egy esküvőn a pár olyan ajándékot kapott,hogy négykézláb van a nő, a segglyuknál van egy nyílás és rávan írva a nő testére,hogy gyakran dugj!ez egy persely,szerintem vicces,ők is jót nevettek:)
2010. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja és porcelánból volt.
2010. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az utalvány jó ötlet. ha mondjuk szeretnek olvasni/filmet nézni/zenét hallgatni, akkor Alexandrás utalvány, én tanulmányi versenyeken nyertem sokszor ilyeneket, és imádom!=) vagy lakberendezési utalvány, esetleg játékboltba a majdani gyerkőcnek...
2010. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg egy utazási irodában vegyetek "utazási utalványt". Olyan, mint bármelyik másik ajándékutalvány, csak utazni lehet belőle ;]
2010. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!