Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhat vegyek fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhat vegyek fel a polgari eskuvore?

Figyelt kérdés

Jovo honapban lesz az eskuvom de meg tanacstalan vagyok mit vegyek fel. Elso alkalom nem is jon a gyerek es 26 eves vagyok.

Klaszikus menyasszonyi ruha kizarva mert lakodalom se lesz csak egy ebed kb 40 fovel es a szertertason is kb ennyien lesznek.

varok kepeket nagy segitseg lenne elore is koszonom


2010. jún. 30. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csinos, világos nyári ruha, kiskosztüm?
2010. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

akár egy szép kosztümöt,vagy valami csinos kis szoknyát,blúzzal.

egyébbként nyugodtan felvehetsz akár menyasszonyi ruhát is.nekem 2 hónapja volt az esküvőm,igaz volt egyházi is,meg a kisfiunk keresztelője és egy szolíd menyasszonyi ruhába voltam.35-en voltunk kb.a szertartások után volt egy kései ebéd.ugy volt hogy ugy 9-ig fogunk lenni,ennek ellenére fél 1-kor csukódtam be.beszélgettünk,táncoltunk is egy kicsit.nagyon jó volt.

sok boldogságot kívánok.

2010. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én valami ilyesmit varratnék:

[link]

mondjuk valami lágyabb színben

2010. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2010. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szoknáy kosztüm lenne jó, vagy valami szolidabb , egyszerűbb ruha. Mondjuk ha más "kifogás" miatt nem szeretnél menyasszonyi ruhát, mint a létszám, leírom hogy rendes, abroncsos ruhám volt, és 32-en voltunk....
2010. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem a letszam miatt nem akarok abbroncsos ruhat egyszeru szep kis eskuvot szeretnenk mindenfele giccsi es felhajtas nelkul.

Koszonom az eddigi valaszokat es varok meg kepeket koszonom

2010. jún. 30. 15:09
 7/12 anonim ***** válasza:
én egy fehér kiskosztümöt varratnék, alá valami dögös, fekete felsővel. a hajadat megcsináltathatod, szép smink. a kiegészítőkkel is lehet extrázni:) biztosan nagyon szép leszel, sok boldogságot:)
2010. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ilyesmiket tudnék elképzelni:


[link]


[link] - a jobb szélső, csak fehérben


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

és mondjuk valami empire stílusú? az nem abroncsos, nem csicsás, egyszerű, de mégis menyasszonyos és nagyon szépek vannak! pl.:


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szia én is nemsokára tervezem a polgári esküvőnket, csak még várjuk a babát és nekem kicsit nehezebb lesz a ruhaválasztás.bár ki tudja meddig marad meg a pocim. De nekem a 5.00-ás által küldött ruha kimondottan tetszik. Ha nem lenne pocakom tuti ilyet viselnék, a színe is jó.
2010. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!