Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vegyek fel a polgari...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel a polgari eskuvore?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 19:39
 1/7 A kérdező kommentje:

bocsi a menyasszony volnek, jovore lesz a templomi.

a polgari igazabol csak hivatalos , a lenteges es szamomra fontosabb atemplomi lesz.

koszi

2009. júl. 17. 19:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre szerintem sok variáció van.A legjobb talán a fehér kosztüm lenne,mivel gondolom a templomira "rendes" menyasszonyi ruhát szeretnél felvenni. Én ezt tenném...
2009. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"bocsi a menyasszony volnek"

ez ari :))

én a tanu leszek :))) én is bajban vagyok :) főleg, hogy a mennyasszony nem nyilatkozik a ruhájáról :))

2009. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

LOVELY:)

hA TANU LENNEK VALOSZINU KISKOSZTUMOT VENNEK, DE EN A MENYASSZONY VAGYOK IGY NEM TUDOM, NEM AKAROK PENZT KIADNI KET RUHARA MERT A TEMPLOMI FEHERBEN LESZ.

bIZONYARA A "MENYASSZONYOD" AZ UTOLSO PERCBEN DONTI EL, AMILYENEK MI MENYASSZONYOK LENNI TUDUNK???...:)

2009. júl. 17. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legidealisabb egy kulon korszettes nagyon visszafogott es nagyon noies ruha lenne,Pezsgoszinben .Egy tirdig ero szoknya vele bolero es a felso resze fuzovel megoldva.Azert merem ajanlani mert egy menasszonyi szalonban dolgozom es szerintem egy ilyen darab a celnak megfelelo,senem kihivo senem hagyomanyos foleg pezsgo szinben.Ez az en javaslatom,remellem segithettem:)
2009. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk annyira lényegtelen volt a polgári esküvőnk, hogy már nem is emlékszem, miben voltam. Nem is hívtunk meg senkit, az önkormányzat dolgozói közül került ki a két tanú. Egy problémájuk volt csak velünk: éppen nem volt pezsgőjük behűtve, és sopánkodtak, hogy bizony így nem nagyon lehet esküvőt tartani.:)) Az egész polgári szertartás az egyházinak a paródiája. Csak a papír miatt kell. Az egyházi esküvőre jöttek aztán a vendégek, ott aztán megadtuk a módját...
2009. júl. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
KOSZI
2009. júl. 18. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!