Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek milyen esküvői körme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen esküvői körme volt vagy ki milyen esküvői körmöt szeretne? Link?

Figyelt kérdés

Akarsz műkörmöt, vagy a saját körmeidet szépítteted meg valamilyen paraffinos vagy japán kezeléssel?

Azok a menyasszonyok szoktak inkább műkörmöt akiknek vékony, folyton letörős saját körmük van?

A műkörmök közül a legszebb a francia ami azt jelenti, hogy a köröm vége fehér a többi rózsaszín?

Milyen köröm áll jól a fehér bőrű menyasszonynak?

Milyen köröm áll jól a barna bőrű arának? Jól néz-e ki, ha barna a bőre és csak úgy rikít rajta a műköröm? A menyasszonyi körmök nagy része a fehér színre épül?

A manikűrösnél milyen kéz megszépítő eljárások vannak? Elég ráncos, kemény a bőr a kezemen ezért szeretnék az esküvőre selymes és sima kacsókat. Nekem nem tetszik a csillámpor és bármi ami olyan diszkós a menyasszonyi körmön. Neked mi a véleményed? Nagyon tetszenek a porcelánból körömre készített virágok, illetve a strasszkövek. Szép lehet az átlátszó üveghatású műköröm a menyasszony körmén valami semleges mintával? A francia köröm kicsit olyan lejárt lemez, nincs valami újítás? Mi a véleményetek a hegyes körmökről? A saját körmünk is lehet olyan szép az esküvőre mint egy műköröm? Nem éreznéd úgy jobban magad ha a saját körmödet mutatnád az esküvőn és nem rejtenéd egy műköröm mögé? A menyasszony körmén a minta szép ha hasonlít a ruha díszére, illetve ha olyan virág van rárajzolva mint ami a csokrában is van? Magabiztosabb vagy ha műkörmeid vannak? Milyen hosszú legyen az ara körme? Milyen lenne ha a menyasszony egész körömfelülete ilyen strasszkövekből lenne kirakva? A szögletes vagy a kerek köröm a nőiesebb szerintetek? A gyűrűvel is harmonizálhat a köröm díszítése? Kinek melyik tetszik a gyémánt köves gyűrű vagy a karika gyűrű?


2010. jún. 29. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű francia manikűröm volt. A műköröm a halálom.
2010. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

Nekem ez tetszik, a szögletes és nagyon hegyes köröm undorító, nem szeretnék díszítést, csak max. nagyon minimálisan, a saját körmöm nagyon gáz, nem lehet vele semmit kezdeni, így mindenképpen tipp és zselé, de nem túl hosszú és lekerített, a francia örök divat.

2010. jún. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ilyesmi, a zöldet leszámítva.

2010. jún. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is vmi egyszerű kis francia mellett döntenék, esetleg benne egy kő,vagy egy szép porcelánvirág.
2010. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Először akartam műkörmöt vagy valami réteget rá, amit megfestenek (francia), de lemondtam róla, mert mindkettő tönkreteszi a saját körmöt és nem lehet leszedni sem úgy, hogy ne tegye tönkre. Az én körmöm nem töredezik, havonta egyszer vágom, aztán 1 hónapig nő (hosszúra). Az esküvőre is megnövesztettem, és magamnak megcsináltam otthon, gyűrűsujjon 1-1 körömmatricával, színtelen csillogós lakkal. A képeken nem is látszik, hogy házi. Nagy szerencsém volt, mert kontaktlencsét viszont nem szoktam hordani, nincs benne gyakorlatom. Berakni még be tudtam hosszú körmökkek, kivenni viszont már nem. Úgyhogy le kellett vágni hozzá a mutató- és hüvelykujjamról a körmöt, ha műkörmöm lett volna, és ezt nem tudom megcsinálni, szerintem még mindig a tükör előtt állok és szenvedek. :)
2010. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tisztára pucolt, kb. 2mm hosszúra megnövesztett természetes köröm.
2010. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Saját körmöm volt, pirosra lakkozva (erős hosszú körmöm van, kockára reszelve). Piros volt a hajdíszem, a karláncom, a nyakláncom, a ruhámon a szalag, a virágom... (fehér ruha, fehér cipő)
2010. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a piros összeállítás nagyon állat lehetett:))) Nincs véletlen fotód?:)
2010. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj el mukormoshoz o tud kepeket is mutatni es segiteni is jobban tud hogy melyik lesz a legjobb szamodra
2010. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! 2 hónap múlva esküszöm, francia körmöm lesz egy kis kővel, francia, mert a párom az imádja... Nekem mindegy, csak ne legyen csicsás. A saját körmömre lesz festve... Eddig mindig arra festettem a körmösnél. A munkám miatt nem is lehet műkörmöm és nem is tetszik. 22/L


[link]


Ehhez hasonló.

2010. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!