Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőszervezésben segít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőszervezésben segít a férfi is vagy csak a már eldöntött dolgokat tudatják vele? Végülis ez neki is a nagynap nemcsak a nőknem ugyhogy segítenek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mindent az ara ill más nők végeznek vagy a pasi is véleménytnyílvánít, esetleg az ő kívánságára is történnek dolgok? Zene,helyszín,kaja,virág, fotós stb?

Nálunk a párom választotta ki a nászútat,vendéglistát. Nálatok hogy volt?


2010. jún. 15. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Én nem foglalkoztam vele, utálok ilyesmivel foglalkozni, ez a nők hobbija. És ahogy nézem az összes férfi így van vele...Nem elég kimondani az igent? Legyen már elég ..
2010. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A párommal együtt választottuk ki a helyszínt, a menüt, a zenekart. Nem érdekelte a dekoráció, virágok. Szerintem így rendben volt. Nem vártam el tőle, hogy mindenben olyan lelkes legyen, mint én. A meghívót én választottam ki, ha neki nem tetszett volna, akkor másiakt kerestem volna. De nem hiszem, hogy ő szeretett volna böngészni a neten, hogy melyik színű, mintázatú meghívó lenne a megfelelő.

Elég, ha a nagy dolgokban véleményt nyilvánít :-)

...én vagyok a feleség :-)

2010. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam besegít :) Elvégre az ő napja is, nem csak az enyém :D
2010. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

embere válogatja.


nálunk közösen átbeszéltük, milyen jellegű esküvőt, lagzit szeretnénk. aztán én (feleség) böngésztem, agyaltam a részleteken. mindig megmutattam neki, miket találtam, milyen variációk vannak, ebből ő választott, aztán szerveztem tovább. végülis az ő döntése volt minden, de nekem is tetszett, mert ugye, csak olyan verziót mondtam, ami nekem elfogadható. (nálunk ő ekkor ezerrel tanult a vizsgáira, nem is tudott volna szervezéssel időt tölteni). álom esküvőnk volt, és azóta is csodás az életünk.

2010. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ma már a jegyesektől függ. Ált a nők szeretnek ilyenekkel foglalkozni, de ha a vőlegény csinálja szívesen és nem a menyasszony akkor a férfi csinálja. ha meg közösen akarják akkor közösen. ilyen egyszerű.

régebben inkább a fiatalok családja foglalkozott evvel. de miért érdekel, ha már túl vagytok rajta?

2010. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Mi "csak" a szervezés fázisában vagyunk a nagynap még kicsit várat s addig is tervezgetünk. Most teljesen leköti a munka melett a focinézés és ha találok valamit akkor kivárom a szünetet s az orra aládugom :-) pl:kéket vagy sárgát a díszítéshez?

Amíg nemindult el a focibajnokság még lelkes volt de most az köti le. Én hagyom boldogan nézni a boldogságát cserébe ő nézi meg a vendéglátók árajánlatait. :)))

2010. jún. 15. 16:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nagyon férfifüggő. Mármint hogy mennyire érdekli őt a dekoráció vagy a virágcsokor stb.


Az én párom valószínű azt fogja mondani,hogy legyen ahogy én szeretném, esetleg a zene,helyszín ami jobban fogja érdekelni. Meg persze a meghívottak névsorát együtt fogjuk eldönteni.

Az nem hiszem,hogy fontos lesz neki,hogy a terítő milyen színű és a virág rózsaszín legyen vagy sárga (ez csak példának írtam).


Persze azért majd megkérdem a véleményét,de szerintem rám hagyja majd...aztán lehet hogy meglepődök,ha ott fogunk tartani :) még egyelőre nem tervezzük a lagzit, majd pár év múlva.


22/L

2010. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekli a dekoráció, meg ilyenek, szerintem nem csak az én vőlegényem ilyen, de persze ha megkérem akkor segít, de mgától nem.

Ha odarakod az orra elé, hogy kék vagy sárga akkor csak mond valamit, és ha sok a szervezni való kérd meg, hogy hívja ő fel ezt, vagy azt és ezt meg azt beszélje meg, akkor biztos segít, csak szerintem vannak olyan pasik akiket egyáltalánnem érdekelnek ezek a dolgok.

2010. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyém mindenről tudott, mindenbe beleegyezett (amibe nem, az nem úgy volt), amihez értett (fotó, videó, étterem... stb.), azt el is intézte. A dekoráció pl. nem annyira izgatta, csak nem akart giccseset.
2010. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A feleségjelölt vagyok.

Az én párom aktívan részt vett mindenben,Étterem,meghívó...kiválasztásában.Még mindig van egy-két elintézni valónk,de hogy itt a vb,kicsit lankadt az érdeklődése neki is.Így kénytelen voltam megkérni,hogy válassza ki,melyik meccs érdekli kevésbé,és az alatt intézzök még a hátralevő dolgokat:)Pl. hülyén jönne ki,ha egyedül "szórnám szét" a maradék meghívókat.Vb után pedig már késő lenne.

2010. jún. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!