Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői haj otthon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői haj otthon?

Figyelt kérdés

Voltam fodrásznál,megcsinálta a próbafrizurát ben kis pénzért és borzasztó lett kivétel népkül mind..pedig nem nagy dolgot kértem..

Kicsit besütögetni,elöl 0edig hátratűzni.

Na most..ehhez kellene póthaj,de csak erre az egy napra,kevertszálas csatos hajra gondoltam,felrakni fel tudnánk ,de nem tudom hogy mutatna.

Valaki csinálta már magának??


2018. ápr. 20. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Csináltam már magamnak frizurákat, de soha nem alkalmakra, az esküvői frizurámmal meg pláne nem kísérleteznék! Kerül amibe kerül, a legjobb fodrászt keresném fel, olyat, akit nem csak a pénz motivàl. Egy profi fodrász simán rávezetne arra, hogy azok a frizurák, amiket te mutogatsz nekik, borzalmasan fognak állni, és finoman rávezetnének, hogy mi az, ami illik hozzád.

Szerintem nem a megfelelő kezekbe kerültèl, ezért a rossz tapasztalat, viszont azt semmiképp nem javaslom, hogy otthon kezdj el festegetni, meg póthajat rakatni, mert könnyen lehet, hogy életed legszebb napja életed egyik legkínosabbává fog átcsapni....

2018. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Az esküvői hajadra ne sajnáld a pénzt, ne barkácsolj otthon! Keress egy jó fodrászt!
2018. ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő az nem a sporlasrol szól, de ha már sporolsz, akkor pláne ne magadon. Keress egy másik fodrászt, ahogy írták elottem, aki érti a dolgát. Próbálkozz. Sok boldogságot :)
2018. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem egy hét múlva lenne az esküvö, szóval még van lehetöséged normális, hozzáértö fodrászt keresni, de ne az olcsó fodrászok közt keresgélj, hanem minimum a középkategoriában és nem árt, ha a szóbeli véleményekre is odafigyelsz, mert az többet mond, mint a hivatalos minösítés.


De a "Kicsit besütögetni, elöl pedig hátratűzni." nem igazán tünik valami jól kinézö ötletnek. Ellenben egy jó fodrász nem EGY frizurát csinál próbáfrizura esetén, hanem több variációt. (A póthaj meg szerintem borzasztó ronda megoldás, azt hagyd ki inkább!)

2018. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 4. fodrász tudta megcsinálni úgy a hajam, ahogy szerettem volna, pedig semmi extrát nem kértem. Érdemes rászánni az időt.
2018. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Nekem egy fodrász se tudta olyanra megcsinálni, amit elképzeltem. Inkább megcsináltam én.

Esküvő előtt begyakoroltam. Szuperül sikerült.

2018. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress másik fodrászt. Nem csinálnám magamnak. Neked sem javaslom.
2018. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!