Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Minden esküvő válással/megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esküvő válással/megcsalással végződik manapság?

Figyelt kérdés

Közvetlen közelemben mindenki csalja a párját sokszor 2 gyerekkel, és itt is annyi kérdés van válással kapcsolatban. Feltétlen így kell végződnie? Nem kerülhetőek ezek el? Menyasszony vagyok és aggaszt, hogy egyszer esetleg én is 2 gyerekkel maradok egyedül...

Van még példa a "holtodiglan-holtomiglan"-ra?


2008. okt. 27. 23:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
nem végződik minden házasság válással, és igen, van példa a "holtodiglan-holtomiglan"-ra.
2008. okt. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
30%
A mai világban (a régivel ellentétben) nem számít egyátalán megvetendőnek, bűnnek aljasságnak a megcsalás. Nem számít van-e gyerek, vagy hány van, az emberek mennek az ösztöneik után. Ha lehet egy javaslatom, ne bízz a "holtodiglan-holtomiglan" kapcsolatban és így nem ér közel se akkora csalódás, ha bekövetkezik amitől tartasz.
2008. okt. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nagyon sok múlik azon, hogy számotokra mit jelent ez a hásasság. Azért házasodtok, mert "már illik", "muszáj", vagy komolyan úgy érzitek, hogy el tudjátok képzelni az életeteket egymás mellett amíg a halál el nem választ. Nagyon sok kapcsolat azért megy tönkre, mert nem figyelnek oda egymásra, nem kötnek kompromisszumot és az első konfliktusnál feladják.

Figyeljetek mindig egymásra és beszéljetek meg mindig mindent. Ez a titka mindennek. Én bízom Bennetek és a házasság intézményében is. Kitartást és erőt és türelmet kívánok Nektek és akkor menni fog!

Egy 5 hónapja házas boldog "asszony" :-)

2008. okt. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
a baj az hogy az éremnek 2 oldala van..ugyanis.persze szerelmes az ember és lehet adott esetben illetve lehet mär évek ota csak vele akarod leélni az életed,és ez tök jo!eljegyzett mert akar téged,és szeret,örökre..egy pasi nehogy azt hidd hogy hülyeséGböl huz gyürüt egy nö kezéRe..viszont a mäsik tény..az érem mäsik oldala pedig..hogy a pasik egy idö utän lekötve érzik magukat a häzassàgban.pl ha nem müködik jol..vagy sok a vita akkor elég hamar kibukik ez a "lekötve érzem magam " (märmint a pasi),de ha jol is müködik egy idö utän én ugy gondolom kibukik ez..föleg ha fiatal és pl nem a 40 es korosztäly.sajnos sokan irjäk mondjäk hgy tenni kell ellene meg äpolni a kapcsolatot..persze ez igyis van de kik gondoljäk igy?mi..a nök!!nem a pasik sajnos.ök meghäzasodnak ,elvannak..éS ha kicsit is feszélyezve érzik magukat vagy lekötve..lépnek..mégha megis bänjäk.én is szeretnék egyszer férjhez menni.gyerekem is van együtt is vagyok az apäval..de én félnék a häassägtol pont ez miatt.de ne feledd,mindig vannak kivéTelek,és lehet a pärod pont ebbe tartozik bele a kivéTelbe..hiszen nem ismerjük..nem tudjuk hogy milyen.
2008. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Statisztika szerint csak minden 2. házasságból lesz válás:)
2008. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%

Én 3 éve vagyok együtt pàrommal,vagyis völegényemmel.

Màr sokszor volt szo arrol hogy hàzassàg,de mégis huzom az idöt(30 éves ö)

mert tapasztalni akarom,hogy minden helyzetben helyt àll-e.

Pl . ha beteg vagyok,megérti-e ,segit-e,vagy ugynugy kotyvasztanom kell a konyhàban.

Ha valaki megbànt,kiàll -e mellettem,vagy engem hibàztat.

Képes -e elartani8nem ingyen élés,de ha baba lesz akkor képes -e fennt tartani egy csalàdot)

Képes -e még mindig magàtol megcsokolni,kézen fogva sétàlni velem...stb.

Hàrom éve a baràtom igen.

De még most sem kötök hàzassàgot.

Sokszor egy hàzassàg nélküli élet tartosabb.

Mert nem érzed magad lekütve,nem érzed magad annyira idösnek....

Nem is tudom.

Én nem hàzasodnék egy fél éves ismerettség utàn.

Ez a legnagyobb oka a hàzassàg tönkremenésének.

Elöbb tanuljon meg egy pàr egy hàztartàsban élni,egymàs dolgait megszokni.

És aztàn papir...

2008. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

manapság "menő" elválni ha vmi nem úgy van ahogy mi elképzeltük. megcsaljuk a másikat mert "nem tudtunk" bizonyos problémákat megoldani...szánalmas...:S

igazából sztem elhatározás kérdése. ha mindketten kimondjátok és AKARJÁTOK is a holtomiglan -holtodiglant, akkor nem lehet nagy gáz.

érdekes mód nagyszüleink még mindig együtt vannak. nagyrészt.pedig kétlem h jobb helyzetben lettek vna mint a mi generációnk...én azt mondom h ha ott az elhatározás h tűzön-vizen át, akkor nincs olyan probléma ami ilyen helyzetbe sodorhatna.

csak az emberek kicsit önzőek mostanság...és vhogy a másik elfogadása se megy úgy mint kéne...

szvsz.

2008. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Ez rajtatok is múlik.


Képzeld, nagyjából 20 évvel ezelőtt apám azzal az ürüggyel akart elválni anyámtól, hogy több legyen a családi pótlék (hogy ennek milyen alapja volt, azt nem tudom), de állítólag viszonya volt egy munkatársnőjével akkoriban, le is buktak. Én nagyon pici voltam még, néhány éves. Nem váltak el, de pár éve felerősödtek azok a tényezők, amik miatt most egyre rosszabb a kapcsolatuk.


De ez csak 1 sztori, máshol meg más dolgok vannak. Rajtatok múlik, mit hoztok ki kettőtök közös életéből. Majd 5-10-20-50... év múlva gondolj vissza, hogy mi történt annyi idő alatt. Eleinte minden szép és jó általában, ha közben is, és a végén is megmarad a kezdeti lelkesedés, akkor nem szokott válás lenni. Csak megszokásból senki nem marad senkivel, ha nem jó a kapcsolat, ha mégis, az vagy a neveltetés miatt van így (a szüleimnél is, beléjük rögzült, nem tudnak kilépni ebből), vagy egyéb körülmények, de a gyerek szívja meg mindig az ilyeneket.

2008. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mostanában az emberek a problémát nem megoldják, hanem elmenekülnek. Ha házasságot kötnek, akkor megfogadják egymásnak, hogy jóban rosszban, aztán ha van valami rossz, akkor meg már nem is gondolják komolyan.Lehet régebben nehezebb volt (esetleg ciki) a válás mint ma, ezért is volt kevesebb válás, de szerintem az emberek komolyabban is vették a házasságot.
2008. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne azon parázz, hogy sokan elválnak, azon dogozz, nap mint nap, hogy ez Veletek ne történjen meg. Szerintem ezért minden nap kell tanni valami, és minkét félnek. Ez erről szól.:)
2008. okt. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!