Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megvan az álomruhám, fénykép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvan az álomruhám, fénykép is van róla. Varratni szeretném, hogy kezdenétek hozzá?

Figyelt kérdés

Tehát: Van négy olyan hely, ahol varrnak menyasszonyi ruhát. Egyik sem ismerős, neten találtam, tőlünk 40 km-es körzetben (de egyik pl. ugyanabban a kerületben van, ahol mi lakunk).

Arra gondoltam, hogy első körben neten felveszem a kapcsolatot velük, elküldöm a képet, és kérek árajánlatot.

Vagy ez felesleges időhúzás? Fogjam a képet, és menjek oda személyesen?

Árajánlatot gondolom, nem hasraütés szerűen adnak, azon még dolgozni kell, anyagok árának utána kell nézniük, stb.

(A weboldalukon mind a négynek szépek a munkái).

Hogy kezdenétek?



2018. febr. 13. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen személyesen kezdjed, nyilván előtte egyeztess időpontot, hogy mikor tudnak fogadni, mert ez nem 3perc megbeszélés lesz, mint egy nadrág szárának levágása esetén. Ez kissé bonyolultabb lesz, már csak az anyagokat illetően is.
2018. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Először is derítsd ki, hogy a régi ügyfelek hol elégedettek a munkával leginkább.

Aztán nézz körül, hogy hol mennyi az anyag, kb. mennyire jönne ki az anyagköltség. Lehet, hogy már itt rájössz, hogy nem lesz olcsóbb megvarratni.

Utána írásban kérj árajánlatot tőlük, és arra is térj ki, hogy mennyi idő, illetve ha igazítani kell az utolsó nap (fogyás, hízás stb. miatt) azt hogy és mennyiért.

Utána döntsd el, melyik jobb.

2018. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Mindkét válaszra küldtem a zöld kezet.

Amúgy nem az olcsóbb volta miatt szeretnék varratni, hanem mindenképpen. Ugyanez a modell megvan a Nagykörúton egy szalonban, ilyesmit szeretnék, de megvarratnám. Nem akarok a visszavivéssel vacakolni, ha rákerül egy kávéfolt, mi lesz, stb.

2018. febr. 13. 13:21
 4/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy sokkal jobb ezt személyesen intézni. Először is azért,mert esetedben az általad kiszemelt fazonhoz kell anyagot választani és nem fordítva, nagyon nem mindegy milyen bonyolult a ruha szabása. Magát az árat a felhasznált anyagok minősége fogja döntően befolyásolni, meg kell beszélni milyen anyagok jöhetnek szóba, melyikkel könnyebb dolgozni, mennyire kell kidolgozni, díszíteni. Az sem mellékes, hogy egy tapasztalt varrónő pontosan tudja kinek milyen fazonú ruha áll jól, még az sincs kizárva, hogy egészen más fazonra beszél rá.

Minél több szakavatott emberrel beszélsz személyesen annál jobban képbe kerülsz.

2018. febr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mi is varrattuk, személyesen jobb, mert nálunk is valahogy "betolta" a megrendelők közé, pedig már fullon volt. Plusz élőben meg lehet beszélni a részleteket.
2018. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


Ez az álom ruhám, az alkatom is pont ilyen, mint a lányé:


[link]


Akkor személyesen kezdem intézni.

2018. febr. 13. 16:16
 7/12 A kérdező kommentje:

De ha már feltettem. Szerintetek milyen fátyol lenne való hozzá? Hosszra, úgy kb.

Még annyit, hogy könyékig érő fehér kesztyű lesz rajtam, augusztusi esküvő lesz.

Köszönöm, ha valaki ír pár szót fátyol ügyben.

2018. febr. 13. 17:12
 8/12 anonim ***** válasza:

FAzon szempontjából semmi extra, klasszikus a vonal, mellrész húzott, sellő fazon, anyag fényes muszlin és van rajta némi csipke díszítés pluszba rávarrva. A muszlin egy kevert szál, van matt, selyemfényű, fényes, és minél több hernyóselymet tartalmaz annál drágább, 5000-6000ft is lehet métere.

Ami nagyon meg tudja dobni az árat, az a csipke, hogy gépi mintát veszel és ragasztod(esetleg rávarrod), vagy a ruha anyagát hímezteted kézzel(géppel), az utóbbi jóval drágább.

2018. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi:)

És ehhez a fátyol kb milyen hosszú legyen?

2018. febr. 13. 18:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hátközépig érő illene hozzá :)
2018. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!