Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor szokás fényképezkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szokás fényképezkedni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mi azt gondoltuk,hogy az esküvő után egyből oda megyünk.A hivataltól kb 2perc gyalog.A násznép meg az étterembe ami szintén 2percre van a hivataltól.De azt mondják a szülők,hogy így nem jó,mert az a szokás,hogy az ifjú pár megy be elöl az étterembe és legyen inkább az esküvő előtt,vagy az ebéd után a fényképezés.De lesz kikérő,tehát elé nem nagyon lehet tenni,mert akkor mindenki ülhet kint az utcán a hivatal előtt,amíg mi végzünk a fényképezéssel/ami kb 30perc/.De kaja után meg attól félek,véletlenül leöntöm magam,vagy a smink nem lesz már olyan.
2010. máj. 18. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én eddig csak olyan esküvőn voltam, ahol a pár az esküvő után ment el fényképezni és a násznép várta őket az étteremben, ahová zenekísérettel vonultak be.

Én az esküvő utánra tenném, mert így a legegyszerűbb megoldani.

2010. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nme a szokás a fontos hanem az hogy nektek mikor jó.

A smink a frizura esküvő előtt még tökéletes.

2010. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Voltam már pár esküvőn, de a fiatal pár előbb fényképezkedett és utána mentek át az étterembe. Sosa nem volt ebből semmi baj, mert a régi barátok, ismerősök elbeszélgettek, az asztalokon meg volt 1-2 könnyed falat, ital. Szerintem nyugodtan menjetek előbb fényképezkedni, nem fog elszaladni a násznép.:D Ráadásul egy ebéd után, még a ruha is jobban feszül:D

Sok Boldogságot!

2010. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az esküvő előtt volt
2010. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak mi gondoljuk így.Szerintünk is tudnak várni fél órát.Csak a szlők szeretnék másképp.Ezzel csak az a gond,hogy ők állják a kaját..
2010. máj. 18. 12:35
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a fényképezkedés volt előbb, utánna polgári, utánna vacsora.

Mindennek van előnye:

Ha előbb van a fényképezkedés, akkor még szebb a smink, a ruha, a frizura.

Ha esküvő után van, akkor már felszabadultabb a pár, ami szintén előnyös a fotó szempontjából. Csak akkor nem árt egy sminkes, aki kiigazítja a lecsókolt sminket.

2010. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad, a ti esküvőtök. Addig a helyszínre megy a násznép, kicsit szusszannak, a vőfély, vagy a szülők majd fogadják őket, és legalább izgalmas lesz várniuk titeket.
2010. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy megvolt az esküvő aztán elmentünk az étterembe, ott megvolt a nyitótánc, utána pedig elmentünk fényképezkedi. Addig a vendégek tudtak táncolni mert a nyitó tánc előtt nem illik neki. És amikor visszajöttünk a fényképezkedésből utána volt a vacsora. Így nekünk teljesen jó volt. Én sem akartam az esküvő előtt a fényképezkedést mert azt szerettem volna hogy a férjem a templomban lásson meg először.
2010. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Felőlem előtte is lehetne,de akkor a kikérésről kellene menni fényképezkedni.Addig meg mit csinálnak az emberek?
2010. máj. 18. 12:58
 10/11 anonim ***** válasza:

12:57-es

Teljesen ugyanígy volt nálunk is.Elmentünk az étteremhez,mi is tudtunk inni egy kicsit,mert majd 40fok volt,utána nyitótánc,aztán csendben elvonultunk fényképészhez,ez alatt mindenki elmehetett wc-re vagy átöltözhetett,aki nagyon éhes volt,annak aprósüti,kuglof volt az asztalon,kb.egy óra alatt végeztünk és utána jöhetett a vacsi.

2010. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!