Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői csokorhoz és stb-hez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői csokorhoz és stb-hez keresek virágost Bp. XXI. Kerületben, vagy környékén ajánlanátok ilyet?

Figyelt kérdés
Főleg olyan válaszokat várnék akik ismerik is az adott boltot, rendeltek már onnan akár más alkalomra és meg voltak elégedve.
2010. máj. 16. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha Dunaharaszti neked nincs messze, akkor tudok neked ajánlani...
2010. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemár, én is ezt akartam írni :) Én Dunaharasztin lakom, édesanyám 25 éve virágkötő, gyönyörűen dolgozik, ha írsz egy privit (vagy írok én, csak szólj előtte), akkor tudok küldeni képeket is a munkáiról, valamint az elérhetőségét! :)
2010. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Te véletlen nem egy szőke lány vagy, aki Kőrösis volt annak idején?
2010. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kőrösis voltam, de nem szőke, hanem barna :) És most 20 éves vagyok.
2010. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nincs véletlen egy szőke húgod? :D
2010. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hello.

Írtam privit,de hátha ezt elöbb olvasod.Áruház téren van az üzletünk nézz be s megbeszéljük.

2010. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Haraszti egy kicsit messze van, de azért köszi
2010. máj. 16. 19:19
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!én a 11.ker ben lakom,7 éve virágozok.Pont most fogok csinálni 1 esküvőt egy lánynak,aki ugyanitt keresett virágost:)

ha érdekel,jelentkezz:)

2010. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!