Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyen esetben mennyi pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mennyi pénzt adnátok testvérnek?

Figyelt kérdés

Bátyámnak lesz esküvője. Ő 30 éves, nettó 500.000 körül van a fizetése, programozó, már van szép nagy házuk, két kocsijuk, évente többször külfüldi utazás, menyasszonya is jól keres... szóval, van pénzük bőven.


Én ezzel szemben 23 éves egyetemista vagyok, a suli mellett dolgozom, de így is a jobb hónapokban csak kb. 60 ezret tudok összeszedni. Kollégiumban lakom, mert albérletre nincs pénz (szüleim nem tudnak támogatni), félretenni se nagyon tudok, elég szűkösen jövök ki, de azért van egy kis tartalékom.


Szóval ti ilyen helyzetben mennyit adnátok testvérnek esküvőre? Vagy valami tárgyi ajándékot? Az a baj, hogy ötletem sincs, mit lehetne, mindenük megvan. Ha utalványt vennék valahova, az is kicsit hülyén jönne ki, mikor tudom hogy annyi pénzük van, hogy utalvány nélkül is bármikor kényelmesen bevásárolnak azokban a boltokban.


Persze valamit mindenképpen adok nekik, szóval szerintetek mi a jó megoldás ilyenkor?


2017. márc. 25. 09:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én két belépőjegyet adnék nekik valahová valami jó kis programra. Például színházba, koncertre, kiállításra vagy egyéb olyan eseményre, ami érdekli őket. Ez max 10-20 ezer forintból kijön és biztos fel is használnák, nem úgy mint mondjuk a huszadik kávéfőzőt.
2017. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ba pénzt akarsz, 10e. De én nem azt adné. Inkább gyerek felnőttkori képeket mintázsolj össze és amihez fűződik valamilyen emlék azzal töltsd meg. Vagy mesét is irhatsz ezekkel a képekkel szimbolizálva, aminek a végére kép helyett kérdőjelet rajzolhatsz, hogy odaragasszanak egy esküvői képet. Utánajárás és idő, de olcsó találó és személyes.
2017. ápr. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hú, hát ém már azon ki vagyok akadva, hogy ő ennyire jól keres és nem támogat téged...mi nagyon jó viszonyban vagyunk tesómmal, ilyen helyzetben tuti segítenénk egymást és már a meghívó átadáskor tisztáznánk, hogy egy képeslap bőven elég lesz a borítékba.

Ti milyen viszonyban vagytok? Kérdezd meg Tőle, hogy mit szeretnének, ha van esze azt mondja semmit és akkor a helyedben vennék vmi jópofa humoros akármit.

2017. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!