Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megbántad, hogy megházasodtál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad, hogy megházasodtál?

Figyelt kérdés
Miért?
2010. máj. 10. 12:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%

13:11


" "Férjre szükség van"... :D ... ezért menekülnek a férfiak a házasodás elől :D"


Hát nem értem akkor...nem a férfiak akarnak fontosak lenni, hogy érezzék, h rájuk szükség van?



Én úgy gondolom, hogy sok nőnek pont más a véleménye, férjekre nincs szükség...:O


De ez nem az én véleményem, mert nem vagyok házas.

2010. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez öt éve volt, és nem bántam meg!:)
2010. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 év után elváltam. De nem bántam meg, hogy férjhez mentem, mert sokat tanultam belőle. Biztos vagyok benne, hogy ez a tapasztalat is hozzájárul ahhoz, hogy a mostani párommal nagyon boldogan élünk.
2010. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap este:

-Szeretsz, Te dög?

-Imádlak, de most már aludjunk!


Én nem bántam meg!:)))))

2010. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Első házasságomnál igen. (ez gondolom törvényszerű, ha elvált az ember). Azért mert ráment 10 évem (a 20-as éveim) az életemből és semmi nem lett belőle. Bár ahhoz képest elég jól kijöttem a dologból. Anyagilag is meg tudtunk egyezni, gyerekünk nem született, ez mindenképp pozitívum. Nem vagyunk haragban a volt férjemmel, de mi együtt nem tudtunk volna megöregedni.

A második házasságomat nem bántam meg, úgy érzem, megtaláltam azt az embert, akit mindig is kerestem, már van egy kislányunk és mindent megtesz értem, igyekszem én is érte mindent megtenni. Bízom benne, hogy soha nem fogom megbánni!

2010. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg, bár még csak 6 év távlatából tudok nyilatkozni. Nekünk is van már egy gyermekünk és jó pár nehéz élethelyzeten túl vagyunk együtt. Eddig sikerrel vettük az akadályokat és boldogok vagyunk.
2010. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel más rokonom nem foglalkozik velem és csak a férjemre számíthatok nem.

De vannak napok, és csúnya viták, amikor igen.

2010. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
86%

Én sose házasodnék...persze ,hogy megbánnám...ne értsd félre ,azért nem akkaork merthogy nem szeretem a leendő páromat..ez nem igaz,papirok nélkül is lehet boldogan élni,jóban -rosszban lenni.meg amúgy pénzkidobás ,valásra is.nem vagyok egy házassági párti.

Sokan azt hisznek ,hogy házasságból örökké eggyütt

élnek,de tévedés.

Max.elég ha eggyütt lakunk ugyanugy normális a kapcsolat.


22/L

2010. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

20éve vagyunk együtt, gyönyörű gyerekeink születtek és sose bántam meg és nem is fogom!Ez az örök nagy szerelem!:)))

2010. máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!