Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői cipő? Lányok, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői cipő? Lányok, szerintetek ez milyen?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a szandált gondoltam magamnak az esküvőmre (talán ebben könnyebb lesz egész nap állni és táncolni), szerintetek milyen? Nem fura, hogy nem magassarkú, és hogy a talpa sem fehér? Testszínű harisnyával mennyire lenne gáz? (: Mondjuk a ruha takarná, de attól függetlenül.


2010. máj. 10. 12:31
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors és őszinte válaszokat. :) Azért gondoltam erre, mert pl. ciki lenne, ha mondjuk a templom előtt beleakadna a macskakőbe a sarkam, vagy valami... És még sosem mentem férjhez, nem tudom, hogy egy "normális" cipőben mennyire lenne tönkre a lábam éjfélre, innen a "gyógycipő" ötlete... A hagyományos szandáloknál viszont nekem furcsa, ha látszik a harisnya varrása, ahogy kibújnak a lábujjaim az elején... Akkor keresgélek tovább. :)
2010. máj. 10. 12:43
 12/28 A kérdező kommentje:
És köszi a linkeket is. :)
2010. máj. 10. 12:44
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem nem tetszik. Ez a fazon nem olyan "esküvős". Vannak nagyon szép nem tűsarkú és nem fehér cipellők, amik még kényelmesek is (vagy kép alapján annak látszanak). Én ezeket ajánlom:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezek közül csemegézhetsz!:-)

Sok Boldogságot kívánok!!

2010. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még véletlenül se vedd fel föleg ha "rendes" menyasszonyi ruha lesz rajtad!
2010. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
de nem kell kilógjon a varrás, mert az el lehet úgy intézni, hogy ne lógjon ki, és amugy is van olyan aminek nagyon halványan látszik a varrása,mindegy, még mindig jobb, hogy látszodjon a varrás, mint ez a platform
2010. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvasom a hsz-okat, de ebben hogy lehet majd táncolni?!) (még ha bokakötős szandál lenne...)
2010. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne vegyél ilyet. Sőt, szerintem testszínű harisnya illik.

Ha pesti vagy, akkor a Keletinél van egy nagy cipőbolt, ott vettem egy nagyon kényelmes szandált esküvőre szintén, pár hete. Csinos, magas a sarka, bőr, egyáltalán nem kényelmetlen (leszámítva, hogy eddig mindig lapos sarkúban jártam), és 8000 valamennyire volt leárazva 14-ről.

2010. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

utcai cipőnek minden további nélkül,de szerintem nem való egy menyasszonyi ruhához,már a talpa miatt sem.ha fehér lenne nem lenne probláma,de igy szerintem inkább felejtsd el.egyébbként nekem most volt az esküvőm.egy magas sarkú volt rajtam,de csak a szertartás ideéig,mert már nem bírtam benn menni,mert fájtak a lábaim(el vagyok szokva a magas sarkútól).van egy fehér kis topánom és az volt rajtam,abba táncoltam.egyébbként nekem kilátszott mind2 cipő.

sok boldogságot

2010. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek!Ezt semmiképen ne!Ez való egy diszkóba, de nem egy esküvőre!

Sok boldogságot!


[link] ez szerintem nagyon szép!

2010. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a cipő eléggé közönségesen néz ki...

Inkább válassz olyat, aminek kisebb sarka van, az kényelmesebb, de legalább legyen fehér az egész.

2010. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!