Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői cipő? Lányok, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői cipő? Lányok, szerintetek ez milyen?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a szandált gondoltam magamnak az esküvőmre (talán ebben könnyebb lesz egész nap állni és táncolni), szerintetek milyen? Nem fura, hogy nem magassarkú, és hogy a talpa sem fehér? Testszínű harisnyával mennyire lenne gáz? (: Mondjuk a ruha takarná, de attól függetlenül.


2010. máj. 10. 12:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem tetszik. Akkor már inkább válassz egy hagyományos cipőt, nem túl magas sarokkal. Nagyon hülyén fog - SZERINTEM - kinézni, ha kivillan a ruha alól. Pl. fényképezkedésnél. A testszínű harisnya ok.
2010. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon gáz. Kényelmesben is lehet szebbet találni. Mégiscsak te leszel a menyasszony :)
2010. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
de nagyon fura, szerintem sehogysem talál egy menyasszonyi ruhával, akármilyen kényelmes, mégis csak az esküvődről van szó.ez mind szerintem
2010. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Pl egy ilyet:


[link]

2010. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne,hogy nem teletalpút választasz?Ez biztosan kényelmes de ...
2010. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon nem esküvőre való. Nézz körül, lehet kapni kénylemes esküvői cipőket is.
2010. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon durva. Szerintem semmiképpen se! De hogy is jutott eszedbe egy schollos gyógycipő? Amúgy meg ez is magassarkú, borzalmas lesz, és még hülyén is néz ki. Felejtsd el szerintem.
2010. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon NEMMMMMMMMMMMMM! Egyáltalán nem elegáns, és szerintem nem is igazán kényelmes... akkor már inkább egy helyes,elegáns, köves lapostalpú kiscipő!
2010. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


ezek is kényelmesek


amit linkeltél,azt inkább ne,nagyon nem lenne szép,elrontaná a ruhád varázsát...

2010. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
nehogy kidobj ezért 20ezret!!!!Sokkal szebbek vannak oclsóbban!
2010. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!