Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy lagziban mekkora összegre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lagziban mekkora összegre lehet körülbelül számítani a menyecsketáncál?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem illik ilyesmit számolgatni, meg előre kalkulálni, de az az igazság, hogy nem vagyunk anyagilag annyira eleresztve a menyasszonyommal, meg a szüleink se tudnak túl sokat segíteni. Csak azért lennék rá kíváncsi,hogy nagyjából tudjunk kalkulálni, hogy mi az amit még be lehet vállalni anyagilag. Kb 90 ember lesz meghívva.
2017. jan. 22. 08:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nézd, mi is rendeznénk 90főset, de mivel nincs rá pénzünk, így marad a 35 fő...addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér, vagy várjatok pár évet és spóroljatok még hozzá.
2017. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10# megértem az álláspontodat, de mi pl. ebből fogunk lakást venni. Nyilván nem kaptunk annyit, de egy lakáshitelhez kezdőrészlet is kell, amire pont elég. Ez a pénz sem fog kárba veszni, akkor sem ha elválunk. Ami reméljük nem fog bekövetkezni. Ha mi álltuk volna magunk akkor is gyönyörű esküvőnk lett volna, csak épp kevesebb olyan rokont tudtunk volna meghívni akikkel tényleg együtt szerettünk volna ünnepelni. Így ugyanúgy megmaradt az a pénz amit a szüleink nekünk szántak, arra, hogy elinduljunk az életben, mivel kaptunk nászajándékot a rokonoktól és egy örök élmény volt az esküvőnk. Még mindig nem látom be, hogy ez miért gáz. Persze ki lehet forgatni mindent, és tényleg elhiszem és tudom, hogy van aki csak a pénz miatt hív rég nem látott rokonokat, meg apuci, anyuci pénzéből flancol.
2017. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

erre ne számíts, hétvégén foglaltunk le helyet, és mondták, hogy előleg 30%, többit meg az esküvőig(!) mert voltak már így, hogy pár várta, hogy mennyi folyik be, abból akartak fizetni de nem jött össze elég.

spróroljatok. én nem fognék úgy bele, hogy nincs meg az egész összeg

2017. jan. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha hasonlo anyagi korulmenyek kozott vannak a meghivottak mint ti akkor szamold ki ugy, hogy magadbol kiindulva te mennyit adnal egy rokonnak. Azt szorozd be 90-el (minusz gyerekek, es csaladok akik esetleg kozosen adnak) es akkor kapsz egy nagyjaboli varhato vegosszeget
2017. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!