Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen szöveget írnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveget írnátok a meghívóba?

Figyelt kérdés

Hamarosan házassági évfordulónk lesz és szervezünk azon a helyen, ahol a lagzink volt egy kis bulit. (Több ünnep-névnap és születésnap- is meg lesz tartva, de az évforduló a fő ok.)

Szűk család ill. a legjobb barátok lesznek meghívva, de szeretnénk nekik egy meghívót adni erre az alkalomra.

1. évorduló.

Milyen szöveget írjak a meghívóba? vicces, de komoly is érdekel!


2010. máj. 4. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Barátaink!


Önöknek 1 új emléke van. Most közösen az 1 éve ilyenkor történteket szeretnénk feleleveníteni. Engedd meg, hogy meghívjunk titeket a xy alkalom alkalmából az xyz helyen tartandó ünnepségre. Részvteled esetén 1 válaszsms-t küldj a neveddel a 06(...) számra.


X és Y

2010. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

engedd meg? ez nagyon nem jo. esetleg szeretettel meghivunk.

mivel az evfordulon kivul mast is unnepeltek szerintem ne reszletezzetek a meghivon az alkalmat mert megserthettek valakit az unnepeltek kozul. ha a tobb egybevont unneples jo otlet is, szerintem inkabb hagyd a meghivot mert hulyen jonne ki ha felsorolnatok az unnepelendoket illetve a kozeli rokonsag es baratsag amugyis kene tudja hogy X-nek szulinapja volt.


ha mindenkepp ragaszkodsz a meghivohoz akkor szerintem csak annyit irj bele hogy szeretettel meghivunk X helyre Y idopontban, a tobbit esetleg szoban reszletezzetek.

2010. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nekünk van a másik alkalom is, szeretnénk a meghívót. erre gondoltam: mit szóltok?



Emlékszel még?

2009. hó. nap. Házasságkötésünk napja.


Azóta eltelt egy év…

Ezt a jeles napot szeretnénk megünnepelni közösen veletek 2010. hó.nap.-án itt és itt a xy. étteremben, ahol vendégül látunk benneteket 13 órától egy ebéddel.


T és R.


idézet

2010. máj. 4. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez jó. :)
2010. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Én ezt írnám:


Összeházasodunk b. meg!!!:D Gyertek el lesz ingyen kaja és SÖR!!!!XD XD XD XD

Remélem beb.szunk! :D:D

2010. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Összehásodtunk
2010. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*za
2010. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazán hasznos válasz volt, még el sem olvastad a kérdést... kár volt koptatnod a billentyűt
2010. máj. 9. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!