Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Változott a nevem. Tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változott a nevem. Tudom, hogy minden papírmat ki kell cseréltetnem, a személyire már be is adtam a kérelmet, kaptam egy lapot amin szerepel az új nevem, viszont nincs rajta személyi szám, így tudok-e menni az oephez a taj kártyát intézni?

Figyelt kérdés

Fontos nagyon, mert 2-3 hét múlva kórházba megyek és addigra kész kéne lennie, viszont a személyim is csak 2 hét múlva lesz meg:(

Előre is köszi a válaszokat!


2010. ápr. 7. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak a régi TAJ kártyám kellett, + szerintem a házassági anyakönyvi kivonat, vagy valami ami az új nevedet igazolja és megcsinálják az újat. Egyébként személyi szám a lakcímnyilvántartó kártya egyik oldalán rajta van, amit szintén újat kell csináltatni, pár nap az átfutása. A TAJ kártyát helyben megcsinálják, pár perc az egész. Amíg nincsenek meg az új irataid, a régiek érvényesek, ezért nem kell aggódnod, ha nem is lesz kész minden.
2010. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a kórházban a régi taj kártyádat is használhatod. mert a taj szám a lényeg. (az pedig ne fog változni)
2010. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!